6

לפטר את פרננדס לפני גיאורגיה

דווקא בגלל הסיכוי שנפתח להעפיל ליורו, צריך להיפרד עכשיו מהצרפתי ולמנות תחתיו מאמן שלא חושב שנבחרת גיאורגיה פייבוריטית מולנו ביום שלישי

יום ראשון 27 מרץ 2011
מערכת TELͅSPORT

 אם תעבירו סקר מקרי אצל אוהדי נבחרת ישראל - רוב מוחלט של האוהדים יגידו לכם שהם כבר מאסו במאמן הצרפתי לואיס פרננדס, אין טעם לטחון ואת הסיבות שוב. עד כה  סברתי שלמרות האכזבה אפשר לתת לו לסיים את הקמפיין, כי בלאו הכי כבר לא נגיע ליורו - אבל אתמול כשקראתי שהוא חושב שגיאורגיה עדיפה מולנו בבלומפילד ביום ג', הבנתי שעצם הנוכחות שלו הרסנית לנבחרת, ושיש לפטרו לאלתר.

הניצחון אתמול הושג בדרכי עקלתון, למרות המאמן, בגלל הבלחה גאונית של מאורĠבוזגלו. אבל דווקא בגלל שהניצחון הזה פתח לנו אפשרות להגיע ליורו - הגיע הזמן להיפרד עכשיו מהצרפתי, עוד לפני המשחק ביום שלישי, ולמנות במקומו מאמן שלא חושב שהגרוזינים עדיפים מולנו במשחק.

אל תזלזלו בדברי פרננדס. הוא באמת מאמין שאנחנו הולכים לשחק מול הנۑחרת הטובה בבית. ואת ההרגשה הזאת הוא יעביר לשחקנים, והנבואה תתגשם מאליה, כשלראש של השחקנים יכנס שתיקו טוב בשבילנו ביום ג'. כל מאמן אחר שימונה עכשיו במקום לואיס, יבין שחייבים לנצח, ויכוון את האנרגיות שלו לשם.

בקיץ האחרון, כשגיא לוזון החליף את מוטי אәווניר בסיומו של הקמפיין של הנבחרת הצעירה, פתאום כולם הבינו עד כמה גדול הפוטנציאל שיש ברגליים של השחקנים שלנו, כשלפתע פתאום הם עפו במגרש. ואם עוד היום יגיע מאמן אחר במקום פרננדס - אולי זה לא מאוחר בשבילנו להצליח בבית המזל שאליו הוגרלנו.

נכון, אין סיכוי שזה יקרה, אבל לפחות אל תגידו שלא הזהרנו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק