2 המלצות WINNER לשלישי

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על משחק יורוליג ומשחק ידידות

יום שלישי 29 מרץ 2011
אור מויאל

משחק מספר 15: סיינה - אולימפיאקוס (1+). ההימור: 1

סיינה תארח את אולימפיאקוס למשחק השלישי, בסדרת רבע גמר היורוליג,  לאחר שכל קבוצה ניצחה משחק בודד ביוון.

סיינה מגיעה עם המומנטום ויתרון הביתיות, לאחר שבמשחק הראשון הובסה ב-48 הפרש אך הצליחה להשיג את ניצחון החוץ היקר במשחק השני כשהביסה במפתיע את היוונים בתוצאה 82-65.

המנצחת במשחק מספר 3 תהיה עם רגל וחצי בפיינל 4 שיערך בברצלונה ובסיינה מקווים שۜא יצטרכו לחזור שוב להיכל השלום והאחווה, המגרש הביתי של אולימפיאקוס.

בו מקלאב, ממצטייני סיינה בשלב הראשון של היורוליג שנעדר לאורך כל שלב ה-TOP16  עקב פציעה, חזר לשחק. עם זאת הוא עדיין לא והצליח להשפיע על הקבוצה.  אך לעיני הקהל הביתי הוא ינסה להוביל את קבוצתו לפיינל 4.

לפי שני המשחקים הראשונים, הסדרה מתחילה לפנות לכיוונה של סיינה, אולימפיאקוס שאיבדה את יתרון הביתיות בשבוע שעבר צפויה להופיע שוב ללא כוכבה הסרבי מילוס תאודוסיץ' שנעדר משני המשחקים הראשונים עקב פציעה.

 משחק מס. 64 - צרפת - קרואטיה - 1 (יחס 1.75)

מאז ההפסד ההזוי לבלארוס וכמובן ההשפלה במונדיאל, צרפת נראית שונה לגמרי, חדשה לגמרי והעובדות מדברות בעד עצמן. הקבוצה אחרי שישה ניצחונות רצופים, על בוסניה, רומניה, לוקסמבורג (פעמיים) במוקדמות היוۨו וגם על אנגליה וברזיל במשחקי ידידות.

 צרפת תארח היום בפריס את קרואטיה השבורה שהפסידה בשבת 1-0 לגיאורגיה בדקה ה-90, זאת אחרי ארבעה ניצחונות רצופים ו-14 משחקים ללא הפסד. המפגש האחרון בין השתיים היה בקמפיין ' היורו לפני 7 שנים, אז נפרדו השתיים בתיקו 2-2. רק בגלל שקרואטיה הפסידה בשבת, לדעתי היא לא תתאושש מההפסד הזה ואני מהמר שהיא תפסיד פעם נוספת לצרפת, שבאמת נראית טוב. חזקו ב-X קטן ומפתיע.. אולי שחקני צרפת יהיו רחמנים.

צילום: gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק