הלייקרס רוצה ניצחון שביעי ברציפות

המלצת WINNER NBA: הקבוצה של בראיינט מועמדת ברורה לנצח הערב את ניו אורלינס, ולרשום ניצחון תשיעי ברציפות בסטייפל סנטר. ניו אורלינס משחקת ללא דייויד ווסט, שגמר את העונה

יום ראשון 27 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

הלוס אנג'לס לייקרס עשויה לפתוח את משחקי הפלייאוף מול ניו אורלינס, הקבוצה שאותה תארח הלילה בסטייפלס סנטר. הלייקרס רוצים לרשום נۙצחון שבעי ברציפות, וניצחון תשיעי ברציפות בביתם. ניו אורלינס משחקת ללא כוכבה דייויד ווסט, שסיים את העונה. 

אנדרו ביינום מהלייקרס אמר: "עד לסוף העונה ב-12 באפריל נעשה את הכול לסיים במקום הראשון במערב". ביינום חזר משניĠמשחקי השעייה וקלע 11 נק' פלוס 12 ריב' בניצחון 104-112 על הקליפרס ביום שישי. 

עם דייויד ווסט במגרש, ניו אורלינס הפסידה ללייקרס שלוש פעמים העונה. ווסט נפצע בניצחון על יוטה ביום רביעי 117-121, וכנראה גמר את העונה. ווסט אמר: &quoɴ;זו מכה קשה בשבילי. אני מאמין בחברים שלי שיעשו את הכל על מנת להסתדר בלעדי".

מי שנכנס לעניינים במקום ווסט הוא הרכז כריס פול שקלע 22 נק' בניצחון קבוצתו ביום ו' 100-106 על פיניקס. "העובדה שווסט היה חסר גרמה לכולם מסביבȠלהתעלות, זה לא היתה הופעת יחיד שלי", הצטנע פול אחרי המשחק.

מי שיפתח הערב אצל ההורנטס לראשונה מאז שהגיע לפני חודש מסקרמנטו הוא קארל לנדרי שבמשחק הקודם קלע 19 נק', הוסיף 6 ריב' ואמר: "הגעתי לבית חם. אהיה מאושר לקבל צ'אנס בחמישיה הפותחת ואני מבטיח לעשות את הכול לא לאכזב".

משחק מספר 51:   לוס אנג'לס לייקרס - ניו אורלינס הורנטס (9+), ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק