הניקס רוצה מקום בפלייאוף

המלצת WINNER NBA: הקבוצה של כרמלו אנתוני, עם שישה הפסדים רצופים, תארח הלילה את אורלנדו, כשהיא חוששת מאובדן המקום בפלייאוף. ג'מיר נלסון בספק באורלנדו

יום שני 28 מרץ 2011
שלמה חסיד

האם הסיוט של ניו יורק ניקס עומד להתגשם והיא לא תמצא מקום בפלייאוף? הקבוצה שצירפה לפני חודשיים את כרמלו אנתוני בטרייד ענק, רשמה שישה הפסדים רצופים, והלילה היא תארח את אורלנדו למשחק קשה.

"אני רוצה להאמין שאנחנו עדיין יכולים לעשות פלייאוף והכול עוד תלוי בנו", אמר ߛרמלו אנתוני. "אם ננצח את אורלנדו אני מאמין שניכנס ליישורת האחרונה של העונה ברגל ימין ועם תנופה מחודשת". אמארה סטודמאייר הוסיף: "אנחנו קבוצת פלייאוף לכל דבר. אנחנו גם נהיה שם, אל תדאגו לנו".

אורלנדו תנס۔ לבלום את דוויט הווארד שפשוט בער בששת המשחקים האחרונים שבהם אורלנדו ניצחה את ניו יורק. הווארד קלע 25.4 נק' בממוצע, עם אחוז קליעה של 67 אחוז, וכן לקח 11 ריב'.

ביום רביעי שעבר אירחה הניקס את אורלנדו והווארד קלע 33 נק', והוסיף 11 ריב' כשקבוצתו ניצחה 99-111. הווארד גם גרם לאמארה סטודמאייר לקלוע שיא שלילי של 13 נק' בלבד.

"בניקס יש היום המון לחץ וזה מקשה על שחקנים כמו סטודמאייר לתפקד. אני בטוח שככל שיעבור הזמן הם יהיו יותר טובים. דברים כאלה קורים בספורט, וזה שמביאים שחקנים Әובים לא אומר שהם יתחברו מיד".

ביום שישי הפסידה ניו יורק לשארלוט 106-113. כרמלו אנותני קלע 36 נק', אבל זה לא עזר לקבוצתו. "יש לא מעט חרדה בקבוצה שלנו. חרדה מהכישלון שלא נהיה בפלייאוף, אבל אני בטוח שלא רק שנהיה שם - נעשה פלייאוף טוב&qŵot;, אמר מאמן הניקס מייק דנטוני.

ג'מיר נלסון עלול להיעדר בשורות אורלנדו. נלסון לא חזר במחצית השניה של המשחק ביום שישי בו ניצחה הקבוצה את ניו ג'רזי 85-95. לנלסון ממוצע 18.3 נק' בשלושת הניצחונות של קבוצתו על הניקס העונה.
ļbr/> משחק מספר 76: ניו יורק ניקס (1+) - אורלנדו מג'יק. ההימור: 1

 צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק