פרקינס ייעדר קרוב לשנה

הגארד המצויין של מכבי ת"א, שנפצע אתמול בבירכו במהלך המשחק מול קאחה לבוראל, סובל מקרע בשתי רצועות וייעדר תקופה ארוכה מאוד. עבר ניתוח ויעדר לפחות 9 חודשים לפני שיחזור להתאמן

יום רביעי 30 מרץ 2011
שלמה חסיד

מכה קשה למכבי תל אביב, כאשר במהלךĠהמשחק מול קאחה לבוראל, דורון פרקינס נפצע במהלך הרבע השני, וכבר לפי האבחנה הראשונה נראה כי הגארד קרע את הרצועה בברך ימין.

פרקינס פונה לבית החולים ושם עבר בדיקת MRI ואז התבררה עוצמת הפגיעה - פרקינס סובל משתי רצועות קרועות בברך ובמיניסקוס. במכבי תל אביב אישרו כי האבחנה אכן היתה נכונה: פרקינס סיים את העונה והוא לא יפתח את העונה הבאה אלא ישוב לקראת סוף 2011 או תחילת 2012.

על פי הודעת מכבי תל אביב:  פרקינס, הסובל מקרע של שתי רצועות וקרע במניסקוס, נותח היום בבית̠החולים "אסף הרופא" ע"י צוות בראשותו של ד"ר גבריאל אגר. פרקינס נמצא מרגע הפציעה אמש בליווי צמוד של פיזיותרפיסט הקבוצה, רפי וירשובסקי, וצפוי להיות מאושפז מספר ימים בבית החולים. זמן ההחלמה מפציעה מסוג זה הוא כחצי שנה לפחות"

הۤציעה של פרקינס אירעה כאשר דורון ניסה לעבור שחקן של קאחה לבוראל עשה תנועה לא טובה ונפל על הפרקט ונאנח מכאבים והיה לו קשה מאוד להתרומם חזרה. 

במכבי לא יכולים כמובן להתחזק בגארד נוסף בשלב זה של העונה, אך בקבוצה אופטימיים לאור היכולת המצויינת שגילה אתמול ג'רמי פארגו, הגארד שיקבל מעתה הרבה יותר דקות משחק, כמו גם צ'אק איידסון שיודע להוביל כדור ואפילו טל בורשטיין.

מכבי תנסה ביום חמישי להכריע את הסידרה מול קאחה עם ניצחון, שיעלה אותה שוב לפיינל-פור שייערך השנה בברצלונה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק