ביעוۨ חמץ בתקשורת

קשה להאמין אבל רק לפני כחודש רוב עיתונאי הספורט כל כך חיפשו דרך להתנגח במאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס בכל בימה אפשרית ולאחר שתי ניצחונות רצופים פתאום כולם מהללים ומשבחים את הצרפתי כאילו מדובר בגואל שיגאל אותנו ליורו. אשרי המאמין

יום חמישי 31 מרץ 2011
אייל כ۔ן

קודם כל באמת צריך לברך את נבחרת ישראל לאחר שביכולת בינונית הצליחה לייצר שתי ניצחונות רצופים בבלומפילד מול לטביה וגיאורגיה ולהותיר עוד סיכוי קטן כדי להעפיל ליורו 2012 בעידן  לואיס פרננדס.

כעת לאחר הברכות, צריך לחזור כחודש וחצי לאחור כאשר עיתונאי הספורט בעיתונות ובתקשורת הוירטואלית החליטו לנגח את מאמן נבחרת ישראל בכל אפשרות ולהפוך אותו לשעיר לעזאזאל בכל פעם שהוא פצה פה.

והנה פתאום לאחר ۩ני ניצחונות רצופים כל התקשורת מהללת ומשבחת את פרננדס, כאילו מדובר בכך שהנבחרת הצליחה כבר להעפיל ליורו ובאמת הכדורגל הישראלי מתקדם במהירות האור לליגות הבכירות בעולם.

את הדו"ח כלפי פרננדס הגישו בתקשורת כבר לאחר הכישלונות מול יוון וקרואטיה ואיבߕד מקום ריאלי בהמשך הקמפיין, נכון, נראה שבכל אפשרות שחקני הנבחרת ממש מהללים את פרננדס ומחבקים אותו מעל לכל בימה אפשרית. אולי לנו יש בעיות ראייה ואנשי התקשורת הם אלה שצריכים להיבדק בדיקה תקופתית, שפרננדס בעצם כן טוב ליהודים?

ייתכן כי האמבוש שנוצר עלĠפרננדס, יצר את העשן שהוביל לבערה שלמה, בכל הנוגע ליכולתיו המקצועיות. טוקבק שצד את עיניי טען תיאוריית קונספירציה שהרבה בטח לא חשבו עליה ונאמר בה כי פרננדזס בא לנקום בכדורגל הישראלי והוא בעצם סוכן של ההתאחדות הצרפתית שרוצה לסגור חשבונות מהאי ההעפלה למונדיאל 94 בארה"ב.  בהחלט חלומות באספמיה.

את הסכיזופרניה והדואליות סביב פרננדס כנראה שעדיין לא הבנו ולא נבין. אנחנו כמו תמיד נמשיך ללכת עם הזרם. 'צריך לפטר את לואיס', 'הוא לא מאמן'"וכיוצ'. אימרות שבטח כבר אמרנו אותם לא פעם ולא פעמיים, בינתיים הצרפתי ימשיך להריץ דאחקות בצרפת בתוכנית הרדיו, ילמד את כולנו איך מכינים קרואסון צרפתי ואולי אולי עוד יפתיע עם מקום שני לפלייאוף. 

"אלה החיים - C'est la vie"

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק