בנזמה עלול להחמיץ את טוטנהאם

החלוץ הצרפתי שנפצע במהלך משחקה של נבחרת צרפת מול קרואטיה ביום שלישי, יחמיץ את משחק הליגה הקרוב מול גיחון. בנזמה בספק גדול גם למשחק ליגת האלופות מול טוטנהאם בשבוע הבא. שביתת השחקנים בספרד בוטלה

יום חמישי 31 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
 קרים בנזמה, חלוצה הצרפתי של ריאל מדריד שנמצא בכושר נפלא, עלול להחמיץ את משחק ליגת האלופות בשבוע הבא מול טוטנהאם הלונדונית. בנזמה, נפצע במשחק של נבחרת צרפת מול קרואטיה ביום שלישי האחרון והוא בכל מקרה יחמיץ את משחק הליגה הקרוב של הבלאנקוס מול גיחון.

בנזמה, שכבש שמונה שערים בחמשת המשחקים האחרונים שלו במדי ריאל מדריד, סובל ממתיחה בשריר הירך וספק אם יחלים בזמן למשחק מול טוטנהאם שייערך ביום שלישי הבא בסנטיאגו ברנביאו.

הפציעה של בנזמה היא מכה קשה לריאל מדריד, בהתחשב בעובדה שהקבוצה סובלת כבר מפציעות של שחקני מפתח בהתקפה כמו גונזאלו היגואין וגם רונאלדו. נכון לעכשיו, החלוץ היחיד בסגל של ריאל מדריד הוא עמנואל אדביור, החלוץ הטוגולזי שהגיע לקבוצה ממנצ'סטר סיטי בינואר.

שביתת השחקנים בספרד בוטלה

המחזור ה-30 בליגה הספרדית, ייערך בסוף השבוע כרגיל ולא יידחה. זאת אחרי שבית המשפט הספרדי קיבל את ערעורן של שש קבוצות נגד הכוונה של יתר הקבוצות לשבות בעקבות מחלוקת בנוגע לזכויות השידור של המשחקים.

כזכור, הרבߔ מאוד קבוצות משתי הליגות הבכירות איימו בשביתה של יותר מחודשיים בעקבות הסירוב של הממשלה הספרדית לבטל את החוק לשידור של משחק אחד בכל מחזור בחינם. הקבוצות דרשו שכל המשחקים ישודרו בתשלום כדי לייצר עוד הכנסה.

אולם, שש קבוצות מהליגה הבכירה - אתלטיק̠בילבאו, ריאל סוסיאדד, אספניול, סביליה ו-ויאריאל ערערו נגד השביתה המתוכננת ובית המשפט קיבל את הערעור שלהן, מה שביטל את השביתה נכון לעכשיו.

צילום: גטי אימג'

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק