6

בלאט: הגענו לרגע השיא

יורוליג: מאמן מכבי תל אביב, דייויד בלאט, התראיין במסע"ת הרישמית לפני משחק מספר 4 מול קאחה לבוראל: "האתגר שלנו גדול. פה אתה נמדד". על פרקינס: "הוא אחד השחקנים המשמעותיים"

יום רביעי 30 מרץ 2011
שלמה חסיד

דייויד בלאט, מאמן מכבי ת"א, התראיין במסע"ת הרישמית לקראת משחק מספר 4 בשלב ההצלבה לפני הפיינל פור ואמר: "הגענו לעוד אחד מרגעי השיא של העונה. לא יכולים לבקש משהו יותר טוב מזה, להיות משחק אחד בלבד לפני הפיינל פור ועוד בהיכל נוקיה עם האוהדים שלנו. זה מצויין.

"האתגר הוא גדול, כי היריב איכותי מאוד, מנוסה ועם יומרות לא פחות גדולות מאשר יש לנו. אל תשכחו שאנחנו נשחק ללא אחד מהשחקנים המשמעותיים שלנו, דורון פרקינס שנפצע. אבל לאורך כל העונה הוכחנו שאנחנו קבוצה ולא אוסף של שחקנים בודדים. אנחנו מצפים למשחק גדול, ניתן את הכל ואנחנו יודעים שהקהל ייתן מעל ומעבר ונצטרך בתקווה לעשות את זה".

על ג'רמי פארגו: "ג'רמי פארגו שחקן חשוב גם ככה, נכון שבלי דורון אנחנו פחות עמוקים בגארדים אבל גארדים טובים יש לנו ויהיו לנו, וכל אחד פשוט יצטרך לתת קצת או הרבה יותר מעצמו על מנת למלא את החלל. יש לפארגו כישורים לשחק בכמה עמדות, הוא מבין את המשחק, הוא מסוגל להבדיל מכמה שחקנים אחרים, גם לשחק ולייצר בשביל עצמו וגם בשביל אחריӝ, וחשוב שלקבוצות יש שחקנים כאלה, ואני בהחלט חושב שהוא עשה התקדמות גדולה, לא מעט מזה אצלנו.

מול קאחה לאבורל האתגר גדול מאוד, זאת קבוצה מאוד מסוכנת, שיודעת מה היא רוצה מעצמה, ויודעת לשחק במצבים שונים, לנו יש את האתגר הגדול ביותר שלנו עד כה מחר"Ȯ

תגובות

טלספורט בפייסבוק