גאידמק: לא מוכר את ביתר לאגייאר

ארקדי גאידמק זועם על גומא אגייאר: התנהלות המשא ומתן והציטוטים של מר אגיאר לאחרונה בכלי התקשורת השונים מגלים כי רבים הם התירוצים לאי רצונו/כוונתו/יכולתו לבצע את הרכישה

יום שלישי 05 אפריל 2011
שלמה חסיד

 הבעלים של בית"ר ירושלים ארקדי גאידמק הודיע היום באמצעות עורך דינו ישראל שלו, לעורכי דינו של גומא אגיאר על הפסקה מיידית של המשא ומתן שהתנהל לרכישת הקבוצה.

גאידמק הבהיר ש"התנהלות המשא ומתן והציטוטיߝ של מר אגיאר לאחרונה בכלי התקשורת השונים מגלים כי רבים הם התירוצים לאי רצונו/כוונתו/יכולתו לבצע את הרכישה. לאור התנהלות הדברים, הורה גאידמק להפסיק באופן מיידי את המשא ומתן.

בשש העונות האחרונות מאז רכש גאידמק את מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, עמדו לרשות הקבוצה התקציבים הגבוהים בליגה. בתקופה זו השקיע מר גאידמק בקבוצה סכום העולה על 380 מיליון שקלים ובתקופה זו הוביל את המועדון לזכייה בשתי אליפויות, שני גביעים וגביע הטוטו.

גם בעתיד תמשיך קבוצת בית"ר ירושלים להנות מתקציבים מהגבוהים בליגה ותתמודד על כל התארים כראוי למועדון מכובד וחשוב זה".

התקופה הקרובה הינה קריטית מבחינת המועדון בהמשך המאבקים בליגה ובגביע, אנו מבקשים מכל מי שבית"ר ירושלים יקרה לליבו לאפשר לצוות המקצועי את השקט התעשייתי הדרוש להשגת מטרותיה של הקבוצה עד̠לתום העונה.

בימים הקרובים תיערך פגישת עבודה בין הבעלים ארקדי גאידמק, היו"ר איציק קורנפיין ומאמן הקבוצה רוני לוי וזאת על מנת להתחיל בהכנות הדרושות לעונה הבאה.

 

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק