מיאמי מייחלת לסיום מוצלח וחיובי

המלצת NB́: מיאמי ופילדלפיה יפגשו הלילה בפתיחת משחקי הפלייאוף. לברון 'גיימס החולם על אליפות ראשונה כבר מחמם מנועים ומקווה להשיג ניצחון רביעי העונה על הסיקסרס

שבת 16 אפריל 2011
שלמה חסיד

מיאמי היט ופילדלפיה 76 יפתחו הלילה את הפלייאוף בעימות ראש בראש כל הדרך לרבע הגמר. ההיט, שתזכה ביתרון הביתיות, משחקת עם כל הלחץ על כתפיה, כאשר כישלון בסדרה תכתיר ככישלߕן את כל העונה הזאת - לאור מסע הרכש הנוצץ בקיץ שעבר.

לברון ג'יימס שהגיע הקיץ לקבוצה במטרה להגשים את חלומו ולזכות באליפות ה-NBAאמר: "עשינו העונה 58 ניצחונות, אבל לכולם ברור שהמטרה היא הפלייאוף. אנחנו בכושר טוב ואני מאמין שנסיים את העונה הזאת בצורה חיובית".

מיאמי זכתה בתואר האליפות האחרון שלה ב-2006, ותשמח לשחזר את החגיגות. מאמן פילדלפיה, דאג קולינס סיכם את רגשותיו: "כשלברון, וויד ובוש חברו זה לזה בקיץ הם לא חשבו על 82 המשחקים של העונה הרגילה אלא על הרגע הזה ביום שבת הנוכחי. הם ߤייבוריטים אבל ננסה להפריע להם". 

מיאמי ניצחה בכל שלושת המשחקים מול פילדלפיה העונה, בהפרשים של בין 9 ל-12 נקודות. המשחק האחרון התרחש ב-25 במרץ, כשפילדפיה הובילה ברבע הרביעי 77-82, אבל הפסידה 99-111 כאשר וויד קולע 18 נקודות ברבע האחרון!"זה היה משחק שאני אזכור עוד זמן רב, ואפילו אספר לנכדים", אמר וויד. "הכול הלך לי, והרגשתי שאני מרחף מסל לסל. נקווה למשחק דומה גם הלילה".

משחק 77: מיאמי היט-פילדלפיה 76(11+) - ההימור: 1 ביחס 1.8.
ļbr/> צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק