כפר סבא הסתבכה. רמהש כמעט עלתה

לאומית: רק 2:2 לקבוצה של תומߨ קשטן מול מכבי הרצליה. 1:4 לרמת השרון על נס ציונה. ולהפועל רעננה על ראשון לציון. הכח עמידר בדרך למבחני ההישרדות

יום שישי 06 מאי 2011
שלמה חסיד
 מחזור דרמטי ביותר התקיים היום במסגרת משחקי המחזור ה-33 בליגה הלאומית, כאשר הכותרת היא שהפועל כפר סבא הסתבכה אחרי שסיימה ב-2:2 מול מכבי הרצליה בחוץ. הכותרת השנייה היא שעירוני רמת השרון כמעט והבטיחה את העפלתה לליגת העל.

במגרש בהרצליה, היה זה צ'קטיאני כבש לכ"ס שער ראשון בדקה ה-10 בוולה מדהים מ-18 מטר, בדקה ה-36 אסף כריספיס השווה, ל-1:1 בדקה ה-64 עומר פדידה העלה את כפר סבא ליתרון 1:2 ובדקה ה-75  גילרמה ווישהיימר כבש את ה-2:2 להרצליה. אלירן סיימון מכ"ס ומסאי דגו מהרצליה הורחקו באדומים אחרי קטטה במרכז המגרש בדקה ה-38.

במשחק מקביל עירוני רמת השרון הביסה 1:4 את נס ציונה והיא כבר עם רגל וחצי בליגת העל.  אורן נסים כבש צמד בדקות ה-20 וה-87. בין לבין כבשו אוסקר גררו וג'ורג' אקימרי בדקות ה-73 וה-76. דור אלקבץ כבש לנס תיונה בדקה ה-36. רמתȠהשרון זקוקה לנקודה נוספת באחד משני המחזורים הקרובים כדי להבטיח את העפלה, אך ייתכן כי גם אפס נקודות יספיקו לה.

מי שירדה מאוכזבת מהמחזור היא עירוני ראשון לציון שהובסה בביתה 1:4 בידי הפועל רעננה והתרחקה מהמקום השלישי המוביל למבחנים.

Ċבתחתית ניצחה נצרת עלית 1:3 את ג'ת אל אהלי, בת ים ניצחה 0:1 את עראבה שירדה לליגה א' ואילו הכח עמידר נפרדה ב-0:0 עם מכבי באר שבע וכנראה תשחק במבחנים נגד הנשירה לליגה א'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק