1

דירוג שיא לאובזילר: מקום 90

הטניסאית הישראלית חגגה השבוע שלושה אירועים: יומולדת 34, ניצחון על צנדה ועלייה של שני מקומות בדירוג העולמי. שחר פאר נותרה במקום ה-16. סלע ואוקון ירדו בדירוג

יום שני 23 אפריל 2007
אורן קורנפלד

אחרי ההישג המדהים של נבחרת הפדרציה של ישראל שגברה על קנדה 2:3 בדרך לפלייאוף על העלייה לבית עליון 1, בשורה טובה מגיעה גם מצד הדירוג שפורסם היום.

ציפי אובזילר, הטניסאית הישראלית הותיקה שחגגה בקנדה יומולדת 34 השיגה את דירוג השיא שלה - מקום 90 בעולם, ובכך עלתה שני מקומות. הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר נותרה במקום ה-16. אנה סמשנובה שתפרוש בקרוב מטניס מקצועני עלתה שלב אחד למקום ה-88.

דירוג יתר הישראליות: יבגניה סברנסקי 195 (התקדמה 3 מקומות), קרן שלמה 694 (התקדמה 4 מקומות), יוליה גלושקו 899 (התקדמה 2 מקומות) ונדין פאהום 1288 (התקדמה מקום אחד).

בצמרת העולמית לא נרשמו שינויים כאשר ז'סטין הנין הבלגית מוליכה את הרשימה, אחריה מריה שראפובה ובמקום השלישי נמצאת אמילי מורסמו.
<͢r/> אוקון וסלע ירדו בדירוג

המחבט הבכיר של ישראל, נועם אוקון ירד בדירוג ה-ATP שני שלבים למקום ה-181. אלוף ישראל, דודי סלע ירד גם הוא, אל המקום ה-202 (ירידה של חמישה שלבים). הראל לוי קפץ בארבעה שלבים אל המקום ה-254.


בדירוג העולמי אין הפתעות ברשימת ארבעת הטניסאים הטובים בעולם: רוז'ה פדרר מוליך בבטחה כשהוא מקדים את רפאל נדאל, אנדי רודיק וניקולאי דוידנקו. מי שמשלים את החמישייה הראשונה הוא טומי רוברדו הספרדי שעלה שלב אחד. גם נובאק דיוקוביץ' התקדם מקום אחד אל המקום השישי, אחרי שפרננדו גונזאלס הӦ'יליאני ירד שני מקומות אל המקום השביעי. את העשירייה הראשונה סוגרים איבן ליוביצ'יץ', ג'יימס בלייק ואנדי מאריי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק