רשמית: שון ג'יימס חתם במכבי תא

המועדון הודיע רשמית על חתימתו של סנטר בני השרון (27, 2.08) ב-3 העונות האחרונות. דיוויד בלאט: " מאוד שמח על וצטרפותו. יש לו איכויות מרשימות ביותר כשחקן ואופי יוצא מן הכלל"

יום שני 30 מאי 2011
שלמה חסיד

הסנטר האמריקני בן ה-27 של קבוצת בני השרון ב-3 העונות האחרונות, שון ג'יימס המתנשא לגובה של 2.08, מצטרף רשמית למכבי תל-אביב לאחר שחתם על החוזה. כזכור, ג'יימס סגר את חוזהו במועדון כבר בסוף השבוע שעבר, לאחר שהעדיף את הצעת הצהובים על פני אפשרות להצטרף להפועל ירושלים.

חוזהו של שון ג'יימס במכבי ת"א מוערך בכ-350 אלף דולר לעונה, כאשר החוזה סוכם לשנתיים הבאות. למכבי ת"א יש את האופציה להתיר את חוזהו בסיום עונת המשחקים הבאה עבור 50 אלף דולרים.

ג'יימס נחשב לאחד הסנטרים הבולטים בישראל ב-3 העונות האחרונות, ובולט בעיקר בצד ההגנתי. בעונת המשחקים האחרונה העמיד ממוצעים של 13.2 נקודות, 11.1 כדורים חוזרים, 3.2 חסימות ו-1.5Ġחטיפות למשחק. הוא אף נחשב לאחד החוסמים הטובים בתולדות המכללות- השיג 5 טריפל-דאבלים ב-NCAA המדרגים אותו במקום השלישי בקטגוריה זו, והוא מחזיק בשיא החסימות בליגת המכללות לעונה אחת עם 6.53 חס' למשחק ב-2006.

מאמן מכבי תל-אביב, דיוויד בלאߘ התייחס להחתמה באתר הרשמי של המועדון: "אני מאוד שמח על ההצטרפות של שון, הוא מתאים לדרך ולהשקפה שלנו במכבי ת"א. כאדם יש לו אופי יוצא מן הכלל וכשחקן יש לו איכויות מרשימות ביותר. הוא מתאים לנו ספציפית כי יחזק אותנו מאוד בדברים שהיו חסרים לנו העונה ȭ ריבאונד וחסימות - שני מרכיבים שתמיד אפשר וצריך לחזק בקבוצה, אף פעם אין לך יותר מדי מהם. לשון יש ניסיון רב בליגה הישראלית, הוא ללא ספק ממצטייני העונה, והוא יעזור לנו מאוד גם באירופה. הקו הקדמי שלנו היה חזק, אך עכשיו יהיה חזק עוד יותר".

<ɳtrong>צילום: מנהלת הליגה

תגובות

טלספורט בפייסבוק