ניצן דמארי נשאר במכבי פת

שלומי דורה סיכם את תנאיו לעונת המשחקים הבאה וימשיך בדוחא עונה נועפת. הבלם ניצן דמארי סיכם על חוזה משודרג במכבי פ"ת ל-3 העונות הבאות ובכך דחה את האפשרות להצטרף לבית"ר ירושלים

יום שני 30 מאי 2011
מערכת TELESPORT
בלם מכבי פתח תקווה, ניצן דמארי, האריך את חוזהו במועדון ל-3 השנים הבאות. בפגישה שנערכה הערב (שני) בין הבלם ועורך דינו לבין שינו זוארץ, יו"ר המועדון, הושג הסיכום על חוߖה משדורג ואשר יבטיח לניצן שירזי את ביסוס מעמדו בקבוצה לשנים הבאות.

דמארי בן ה-24 בילה את כל הקריירה המקצוענית שלו במכבי פ"ת, כאשר את הופעת הבכורה ערך כבר בגיל נוער. בנובמבר 2010 הוא זכה לזימון בכורה לנבחרת הלאומית על-ידי לואיס ۤרננדס, אך למשחק הבכורה במדים הלאומיים הוא עדיין לא זכה.

בקיץ האחרון התעניינו בבלם ממלאבס מספר קבוצות, ביניהן בית"ר ירושלים של רוני לוי. כאמור, בעקבות הסיכום על חוזה חדש במכבי פ"ת ייאלץ רוני לוי לחפש בלם ישראלי חלופי.

בעߕד דמארי הבטיח את הישארותו, המאמן החדש מרקו בלבול ייאלץ למצוא פתרון לעמדת הבלמים לאחר שמוראד מגמאדוב הוותיק הודיע על פרישה והבלם הזר, ג'ו ביזארה עזב את המועדון עם סיום העונה. 

שלומי דורה סיכם בסכנין לעונה נוספת


כעת יחۜ שלומי דורה בהכנות לקראת העונה הבאה, אך זאת בצל הבלגאן הניהולי המתמשך בסכנין, כאשר הבעליות הכלכליות מונעות עבודה סדירה, כשנכון לימים אלו ישנו עיקול של מס הכנסה על המועדון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק