8

דאלאס רוצה להשוות את הסדרה

המלצת NBA ל-WINNER: אחרי שהפסידה במשחק מספר 3, ונקלעה לפיגור 2:1 בגמר האן.בי.איי, הקבוצה של נוביצקי חייבת לנצח הלילה כדי להשאיר לעצמה סיכוי לאליפות. האם היא תצליח מול לברון וחבריו?

יום שלישי 07 יוני 2011
שלמה חסיד
 דאלאס מאבריקס, שתארח הלילה את משחק מספר 4 בגמר האן.בי.איי מול מיאמי, יודעת היטב שהפסד נוסף שלה הלילה יחסל באופן מעשי את סיפור האליפות, מכיוון שמיאמי היט תעלה ליתרון 1:3, ולא נראה כי תשמוט אותו עד לסיום.
Ċ 
ההיט כבר לקחה אליפות במגרשה הביתי של דאלאס ב-2006, וניצחון הלילה יאפשר להם לקחת אליפות נוספת במגרש הזה, אם ינצחו גם במשחק מספר 5 שייערך בדאלאס ביום חמישי. ההיט כבר הובילו ב-12 נקודות במשחק הראשון, ב-15 נקודות במשחק השני, וב-14 נקודות במשחק השӜישי, ובכל זאת מאזנם בסדרה עומד רק על 1:2. מאוכזבים? לא אם אתם שואלים את דווין וויד.
 
וויד, שהיה האם.וי.פי בגמר ההוא לפני חמש שנים בין מיאמי לדאלאס, אמר: "כולם מתייחסים לזה שאנחנו מובילים את הסדרה כדבר טבעי, אבל אם דירק נוביצקי קולע את הסל האחרון בשניה האחרונה של המשחק שלשום, דאלאס מובילה את הסדרה ואף אחד לא זוכר שהובלנו בהפרש דו ספרתי בשלושה משחקים בסדרה הזו. מה זה משנה בכמה הובלנו תוך כדי משחק? אין לזה שום משמעות. חשובה התוצאה הסופית".
 
טייסון צ'נדלר מהעבר השני לא מרים ידיים: "עדיין יש לי הרגשה שניקח השנה אליפות", הוא אמר בביטחון. "תהיה מלחמה קשה ויש לי המון ההערכה ליריבה שלנו, אבל אנחנו ננצח בסדרה וניקח את האליפות, גם אם נזדקק לשבעה משחקים בשביל להבטיח את זה".
 
אחד האלמנטי۝ שמסייעים להיט להוביל בסדרה היא ההגנה המצויינת שעושה לברון ג'יימס על ג'ייסון  טרי, דבר שמונע ממנו לקלוע נקודות קריטיות לדאלאס, בשעה שנוביצקי נשמר באגרסיביות על ידי מיאמי. ברבע האחרון של המשחק שלשום טרי לא קלע אפילו סל אחד, ומיאמי רשמה ניצחון חוץ חשוב 86-88 שהעלה אותה ליתרון בסדרה.

לדאלאס שוב יהיה קשה מול מיאמי עמוסת הכישרון. אולם, אחרי שהפסידה על חודו של סל במשחק הקודם, דאלאס לא תמעד שוב בבית והפעם תנצח. להערכתנו זה יהיה מעל 3 הפרש.

משחק 30: דאלאס - מיאמי (3+). ההימורȺ 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק