4 המלצות WINNER ליום שבת

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים משבדיה, איטליה וספרד

שבת 11 יוני 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 43 - סיריאנסקה - האלמשטד - 1 (יחס 1.85)

סיריאנסקה מדורגת במקום ה-14 בטבלה, היא קבוצה חלשה מאוד אך למשחק היום היא מגיעה אחרי שני ניצחונות ליגה רצופים, 3-0 בבית על נורקופוינג ו-1:0 במחזור האחרון על טרלבורג. היא תארח היום את האלמשטד, קבוצה חלשה יותר ממנה, מדורגת במקום האחרון בטבלה ומפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה, באלפסבורג ומול גטבורג בליגה וגם מול מאלמו במשחקה האחרון בגביע בתוצאה 3-0. זהו המפגש הראשון בין השתיים בהיסטוריה.. לדעתי סיריאנסקה תמשיך ביכולת שלה בשני המשחקים האחרונים שלה, ואם האלמשטד לא תשפר את ההגנה שלה, היא תחטוף גם כאן פעמיים. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 45 - קלמאר - גפלה - 1 (יחס 1.40)

קלמאר בכושר מצויין, היא מנצחתĠבארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא במקום השלישי בטבלה. היא תשחק היום מול גפלה שבמקום השביעי בטבלה. גפלה אחרי שתי תוצאות תיקו בבית מול דיורגרדן ומול מיאלבי ועם ניצחון בין לבין בסולנה. בעונה שעברה ניצחה קלמאר את גפלה במשחק גביע שהיה בין השתיים, בלߙגה הן נפרדו בתיקו בשני המשחקים, תיקו מאופס בגפלה ותיקו 1-1 בקלמאר. גם המשחק הזה יהיה צמוד לדעתי אך בעקבות הביתיות והיכולת לאחרונה, קלמאר לדעתי תעשה את העבודה ותנצח.

משחק מס. 53 - אלבינולפה - פיאצ'נזה - 1 (יחס 1.75)

זהו משחӧ הגומלין במסגרת הפליאוף התחתון.. המפסידה במשחק הזה תרד לליגה השלישית באיטליה. המנצחת נשארת בליגה. המשחק הראשון בין השתיים בפיאצ'נזה נסתיים בתיקו מאופס. את העונה הסדירה סיימה אלבינולפה במקום ה-18 בטבלה, פיאצ'נזה סיימה מקום אחד מתחתיה במקום ה-19. מלבד התיקוĠשהיה בין השתיים במשחק הראשון, גם בסיבוב הראשון של העונה סדירה נרשם בין השתיים תיקו. .. תיקו 3-3 אחרי שאלבינולפה כבר הוליכה 3-2. המשחק השני בליגה נסתיים בניצחון חוץ של אלבינולפה בתוצאה 3-1. מאזן הבית של אלבינולפה העונה עמד על שמונה ניצחונות, שבע תוצאות תיקߕ ושישה הפסדים כאשר פיאצ'נזה בחוץ השיגה רק שלושה ניצחונות לצד תשע תוצאות תיקו והפסדים. בעבר פיאצ'נזה היתה קבוצה לא רעה בכלל. היא גם שיחקה בליגה הראשונה לפני מספר שנים. אחרי המשחק הזה, לצערי הרב, אני מנבא שהיא תרד ליגה. לדעתי, אליבנולפה תנצח את המשחק הזה. <įp>

משחק מס. 59 - גרנאדה - סלטה ויגו - 1 (יחס 1.80)

המשחק הראשון בין השתיים נסתיים בניצחון דחוק של סלטה ויגו בתוצאה 1-0, היא יודעת עכשיו שהסיכויים שלה לא להפסיד במשחק הזה, מאוד קלושים. גרנאדה היא קבוצה ביתית מצויינת. היא השיגה ӑעונה הסדירה מאזן של 15-4-2 בבית לעומת סלטה ויגו שבחוץ השיגה מאזן של שלושה הפסדים בלבד, הכי נמוך העונה, אבל לא מעט תוצאות תיקו, שלמעשה תיקו היום זה מצויין עבורה. המנצחת בסיכום שני המשחקים האלו תשחק מול ויאדוליד או מול אלצ'ה, שהפסידה במשחק הראשון 1-0. בעונה הסדירה הקבוצות נפרדו בתיקו בשני המשחקים. תיקו היום מעט יפתיע אותי לדעתי. לגרנאדה אין מה להפסיד כאן.. היא חייבת לנצח את המשחק הזה והיא תפתח חזק מהפתיחה. בעזרת הקהל שלה אני מהמר שהיא תנצח כאן.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק