8

רשמית: וילאש-בואש מאמן צ'לסי

קבוצתו של רומן אברמוביץ' אישרה רשמית את מינויו של המאמן אנדרה וילאש-בואש בן ה-33, מי שבעברו היה אחד מעוזרי המאמן של מוריניו בצ'לסי. בעונה האחרונה זכה עם פרטו בדאבל ובליגה האירופית

יום רביעי 22 יוני 2011
מערכת TELESPORT
אחרי שהתפטר אנדרה וילאש-בואש עוד אתמול מפורטו למרות סעיף שיחרור של קרוב ל-15 מיליון יורו, זה היה עניין של זמן עד שהמינוי בלונדון יהיה רשמי, אבל הבוקר זה קרה.

צ'לסי הודיעה רשמית על מינויו של המאמן בן ה-33 בלבד, אנדרה וילאש-בואש, מי שסחף העונה את פורטו לזכייה בכל התארים האפשריים, כשעל הדרך אף שבר את שיא הכיבושים בעונה בליגה האירופית.

בויאש חתם אצל קבוצתו של ארבמוביץ' ל-3 השנים הבאות, ובהודעה הרשמית של המועדון לאחר המינוי נאמר: "אנדרה מאוד מתאים למשרת המאמן. הוא אחד המנג'רים המוכשרים ביותר בעולם והספיק להגיעĠלהישגים מרהיבים בתקופת האימון הקצרה שלו. אנחנו בטוחים שתחת הנהגתו של אנדרה וילאש-בואש צ'לסי תרשום הישגים במסגרות האנגליות ובאירופה".

כזכור, זו לא הפעם הראשונה בה אנדרה וילאש-בויאש יאמן בצ'לסי. הוא עשה זאת עוד בתקופת מוריניו במועדון,Ġבתור אחד מעוזריו של "המיוחד". גם לכך צ'לסי התייחסה בהודעה הרשמית על מינויו: "אנדרה עבד איתנו במשך שלוש שנים וכולנו מחכים ומצפים להגעתו ולחזרה לעבודה משותפת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק