1

נמני: אסור לנו להיראות ככה

קפטן מכבי ת"א יודע שקבוצתו לא מתפקדת בשבועות האחרונәם וחושב כי גם המקום ה-3 בסכנה. שירזי: ידעתי שננצח את המשחק. קאלה: חוסר הניסיום היה בעכרינו. אסולין: אני מקווה שיעשו חשבון לעונה הבאה

שבת 28 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

אנשי מכבי תל אביב נשארו זמן רב בתוך חדרי ההלבשה. הם ידעו שההפסד 3:2 לבני יהודה לא רק מרחיק אותם צעד נוסף מבית"ר ירושלים, אלה מסיים עבורם חודש לא טוב בו הם הודחו מהגביע על ידי בני סכנין.

מאמן המנצחת, ניצן שירזי, אמר אחרי המשחק: "אנߙ מכיר את המערכת וידעתי שננצח את המשחק. המשחק הזה סימן לנו את סוף הדרך והיום הבטחנו את ההישארות שלנו בליגה. אני לא ידבר היום על העתיד שלי. המנהלים שלי צריכים לשמוע על ההחלטות שלי לפני כולם. הייתה שנה קשה שלא עלינו על הציפיות שלנו. אנחנוȠחוזרים בצער למקומות אפלים. השנה למדנו המון. בני יהודה צריכה להתחדש".

מבקיע אחד השערים לבני יהודה, ליאור אסולין: "אני שמח שניצחנו ונשארנו בליגה. אני מקווה שיעשו חשבון לעונה הבאה. אני חושב שהשער שלי היה יפה, אבל הכי חשוב זߔ הניצחון ועמדנו במשימה". 

מאמן מכבי ת"א, אלי כהן: "לא באנו שאננים למשחק הזה. אין לנו ירידת מתח. לא מעניין אותי מה עשו בני יהודה, אני יודע רק שהיינו צריכים לנצח את המשחק ולא הצלחנו". 

̊קפטן הצהובים, אבי נמני: "אסור לנו להיראות ככה. יכול להיות שהיינו שאננים ועכשיו אפילו המקום ה-3 בסכנה. אין דרך להסביר אין מפסידים משחק שהובלנו בו פעמיים. הכל תירוצים, אסור לנו לשחק ככה.

טברטקו קאלה, שוער ת"א: "מגיע כל הכבוד לליאור אסולין. הבעיה שיש לנו כמה שחקנים שהם חסרי ניסיון ובהחלט זה היה בעכרינו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק