אליߞלך סולק מהפועל תא

ראשי הפועל ת"א החליטו להשעות את השוער-קפטן מהקבוצה עד סיום העונה אחרי שנודע להם שביקר את ההנהלה. אלימלך בחיוך: "זה גזר דין מוות". באדיר: "זו החלטה קשה". אבוקסיס: "ננסה לא להרוס את מה שבנינו"

יום ראשון 29 אפריל 2007
אשר גולדברג

חברת הניהול של הפועל ת"א השעתה את שביט אלימלך מכל פעילות והוא סיים את דרכו בקבוצה.

הלילה קיבלו אנשי החבר۔ ידיעות על אמירות קשות שהעביר, כביכול, אלימלך, שוער הקבוצה על ראשי הקבוצה בפגישה עם אוהדים. על פי האוהדים אמר להם אלימלך: "ההנהלה אשמה במה שקורה בקבוצה,המצב החברתי על הפנים".

אלימלך הכחיש הלילה כי התבטא נגד המועדון, מנהליו ואוהדי הקבוצה. יש לציין כי מספר אוהדים ששמעו את הדברים הם אלו שיצרו את הקשר עם מוני הראל ושחר בן-עמי.

למרות ההכחשה, אלימלך הושעה עד סיום העונה. ראשי הקבצה כבר הודיעו כי הוא יקבל את שכרו על פי חוזהו שמסתיים בסיום העונה ומן הסתם הוא לא יוארך.&n͢sp;אלימלך הגיע היום למתחם וולפסון, אך עזב את המקום אחרי מספר דקות לאחר שנודע לו שהוא מושעה. אגב, כשאלימלך עזב את מתחם באימונים והוא נשאל מה היה גזר הדין ענה השוער בצחוק: "גזר דין מוות".

מול בני סכנין ביום שלישי צפוי לעמוד בשער השוער̠השלישי ניל אברבנאל, מאחר שגליל בן שאנן מאושפז בבית חולים.

הקשר ואליד באדיר אמר היום לפני האימון: "זו החלטה קשה. זה כואב לנו מאוד מאוד אבל זו ההחלטה של ההנהלה ונצטרך להתמודד איתה. אנחנו לא קובעים מה יהיה. מה שהם מחליטים זӔ נכון. זה  לא ישפיע על משחק הגביע מול סכנין. ביום שלישי ננסה להחזיר את הכבוד בגביע ולעזור לשוער השלישי לעמוד בשער".

יוסי אבוקסיס:  "שביט זה חבר ושחקן. כולם צריכים להתאמץ ולראות איך מנצחים ביום שלישי. אנחנוȠחייבים להעפיל למפעל אירופאי. ננסה לא להרוס בחודש את מה שבנינו העונה".
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק