האם טולסה תצא מהמשבר?

המלצת WINNER ל-WNBA: רק ביום שישי הפסידה לפיניקס, ומאמנה נאלץ להתפטר אחרי פתיחת עונה̠קטסטרופלית. האם הלילה במפגש החוזר מול פיניקס תצא טולסה לדרך חדשה?

יום ראשון 10 יולי 2011
מערכת TELESPORT

טולסה פתחה את העונה בצורה חלשה, והיא מחזיקה כעת במאזן מחריד של ניצחון אחד מול עשרה הפסדים. מאמנה נולאן ריצ'רדסון ראה את הסיסמא שהגה, כשהיה מאמן מצטיין בקולג'ים, "40 דקות בגיהנום" מתגשמת מול עיניו, רק שבניגוד לכוונתו המקורית דווקא קבוצתו היא זו שהרגישה בגיהנום.

ביום שישי האחרון שוב הפסידה טולסה, הפעם 78-86 לפיניקס, החליט להתפטר מתפקידו. "אניĠלוקח אחריות מלאה על הפתיחה הרעה שלנו ושם את המפתחות", אמר המאמן. הלילה טולסה שוב תשחק מול פיניקס בתקווה לזעזוע חיובי.

מי שתחליף את ריצ'רדסון היא העוזרת שלו תרזה אדוארדס, שבחודש הבא תיכנס להיכל התהילה של כדורסל הנשים אחרי שזכתה בארבע מדליות אוߜימפיות כשחקנית, והלילה היא תנסה להיכנס ברגל ימין לתפקידה כמאמנת ראשית, וזאת כמה חודשים אחרי שמונתה לתפקיד העוזרת.

פיניקס, מנגד, התחילה את הליגה בצורה רעה, כשרשמה שלושה הפסדים, אבל מאז היא ניצחה בשבעה משחקים והפסידה משחק אחד. ביום שישי בניצחונӔ על טולסה קלעה פיניקס ב-47 אחוז. דיאנה טרוסי שקלעה 17 נק' אמרה: "לא שיחקנו טוב אבל זה הספיק לנו לניצחון. נקווה שהלילה נשחק יותר טוב, כי טולסה עברה זעזוע ותמיד קשה לשחק מול קבוצה במצב הזה".

משחק מספר 68: פיניӧס מרקורי - טולסה שוק (‎+14) ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק