1

יוסי מזרחי: שיחקנו כמו שכונה

מאמנה של בית"ר ירושלים נשמע מאוכזב מאוד מהתיקו של קבוצתו מול הכח והוסיף: "שיחקנו רע מאוד היום". גאידמק זעߝ: "אנחנו בושה וחרפה". אורי מלמיליאן: "חסרה לנו הרגל המסיימת"

יום ראשון 29 אפריל 2007
שלמה חסיד

בית"ר ירושלים והכח עמידר ר"ג נפרדו הערב בתיקו 1:1 במשחק במסגרת המחזור ה-29. הנקודה שירתה יותר דווקא את בית"ר, שהӒדילה את הפער מהמקום השני, אך מאמנה של בית"ר, יוסי מזרחי היה מאוכזב מאוד מהיכולת של קבוצתו הערב.

מי שהיה מאוכזב בעיקר הוא הבעלים ארקדי גאידמק שבמחצית מאר: "אנחנו נראים בושה וחרפה".  יוסי מזרחי  אמר אחרߙ המשחק: "משחק רע מאוד שלנו, אפשר להיות מרוצים רק מהנקודה, כי גם זו לא הגיעה לנו. יש לנו יריב והיריב רצה יותר מאיתנו, שיחק יותר טוב מאיתנו. באנו דרוכים למשחק אך לא תיפקדנו. נראינו היום יותר כמו שכונה מאשר קבוצת כדורגל.

על הסיכויים לזכות באליפות אמר המאמן: אני לא יכול להבטיח עדיין אליפות, כי אם נמשיך לשחק ככה נאבד את האליפות".

איציק קורנפיין: אני מאוכזב מאוד, אין לי הסבר ליכולת החלשה שלנו. יותר מידי שחקנים היו מתחת לרמתם היום. אנחנו לא לחוצים אך היינו צריכәם לסגור עניין היום. אולם למרות היכולת החלשה, אני חושב שפער 8 נקודות מבטיח לנו את האליפות".

אורי מלמיליאן, המאמן של הכח היה מאוכזב מפיספוס הניצחון ואמר: "הקבוצה שלנו כמו ששיחקה היום שיחקה הרבה משחקים העונה. אנחנו מגיߢים להרבה מצבים אבל חסרה לנו הרגל המסיימת. חבל אבל זה לא גמור, בעיניי כספורטאי אתה תמיד צריך לתת את הכול ולעשות את המקסימום כדי לנצח ואף פעם לא לוותר".

אבי תקווה: "נלחמנו היום כמו גברים, שיחקנו טוב והגענו למצבים, אך ߜא השכלנו לנצל אותם וחבל. יש לנו מחוייבות למועדון הזה והמחוייבות הביאה ליכולת הטובה שלנו הערב".

על הסיכויים לשרוד בליגה אמר: "אם להיות ריאליים הסיכוי שלנו לשרוד בליגה קלוש, אך אם הפועל כפ"ס עשתה זאת בעונה שעברה, אז גם אנחנו לא נרים ידיים".

צילום: יותם רונן

תגובות

טלספורט בפייסבוק