לפעמים חלומות מתגשמים

כך אמר קובי חסן, כוכבה של הפועל ר"ג, אחרי ההעפלה של קבוצתו לחצי גמר הגביע והשער שלו בדקה ה-115. יובל נעים: "הניצחון הזה הגיע לנו". צ'יזי'ק: "מברך את הפועל ר"ג"

יום שלישי 01 מאי 2007
אורן קߕרנפלד
בהפועל ר"ג לא ידעו את נפשם מרוב אושר בסיום המשחק בו ניצחו את חיפה משער של קובי חסן בדקה ה-115 והדיחו את האלופה.

 יובל נעים, המאמן המאושר של ר"ג אמר אחרי המשחק: "הלוואי ובעוד 10 שנים נגיע לרמה של מכבי חיפה. באנו צנועים היום והניצחון הזה הגיע לנו, אנחנו עוۑדים קשה וראו את זה היום"

קובי חסן, מבקיע השער אמר: "חלמנו, לפעמים חלומות מתגשמים וזה החלום הכי טוב שהיה לי. אני וצ'קאנה חברים אמיתיים, זה שהוא בישל לי זה אומר הכול".

ירון קוריס, היו"ר של הפועל ר"ג אמר: "אמרתי חצי גמר, אמרתי שהצבא האדום ינצח, הפועל ר"ג הולכת לקחת את גביע המדינה". 

בחיפה היו כמובן המומים מההדחה ורוני לוי, המאמן המאוכזב של חיפה אמרבסיום המשחק&nbɳp;: "השחקנים לבד מבינים את המשמעות של המשחק הזה, אין הרבה מה להגיד, אני חושב שכולם ירדו מהמשחק באווירה לא נעימה. נשארו 4 מחזורים לסיום הליגה ונעשה את המקסימום לסיים את העונה בצורה טובה ודרך הליגה להגיע לאירופה. מכבי חיפה לא יכולה כל עונה לקחת גביע". 

ניר דוידוביץ'
, שוערה של האלופה אמר אחרי המשחק: "זה הכדורגל, ידענו שיהיה קשה, התבטלו פה כל היתרונות שלנו אין מה לעשות. קורה שעונה אחת נסיים בלי תואר, נצטרך להכין את עצמנו לעונה הבאה.
איתמר צ'יזיק, המנכ"ל של חיפה אמר: "הפסדנו אין מה לעשות, נשארה לנו עוד הליגה ונעשה את הכול כדי לסיים את העונה בצורה טובה. זה לא קל לשחק מול קבוצה נחושה בתנאי מגרש קשים. אני מברך את הפועל ר"ג, היא בהחלט סינדרלה במלەא מובן המילה".

צילום ועריכת וידאו: נפתלי חזקיה

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק