מענק 100 אלף שח לאשדודים

ג'קי בן זצן הנפעם העניק מענק עלייה על סך מאה אלף שקלים לשחקני קבוצתו לאחר הניצחון הערב על מכבי פ"ת במסגרת רבע גמר הגביע. מחר תגיש הקבוצה ערעור בעניין ההשתתפות באופ"א

יום שלישי 01 מאי 2007
אשר גולדברג

נשיא מ.ס אשדוד, ג'קי בן זקן שישב הערב עם כ-700 אוהדי הקבוצה ביציע הצפוני שבאורווה, ולߐ כהרגלו ביציע הכבוד, היה נפעם ממשחק קבוצתו ומהניצחון 0:4 על מכבי פ"ת שהעלה את קבוצתו לחצי גמר הגביע.

בסיום המשחק בן זקן התפרץ לחדר ההלבשה של קבוצתו והכריז על מענק העפלה לחצי הגמר על סך 100 אלף שקלים. 

בעוד השחקנים התרגשו מהנדיבות של בן זקן המשיך בן זקן והפתיע בכך שאמר כי הוא מבטל את הקנס על סך חמש נקודות ליגה בו קנס בן זקן את השחקנים לפני מספר חודשים.

נכון לעכשיו לא יכולה מ.ס. אשדוד לייצג את ישראל בגביע אופ"א אחרי שלא הגישה את הדוחות הכספۙים הרלוונטים ולא שילמה לשחקנים על מענקי נקודות. 

בן זקן אמר בנושא הערב: "הערעור בכל הקשור לכך יוגש הבוקר, ובו נכתוב שאם הבקרה התקציבית חוששת שלא נשלם לשחקנים מענקי ניקוד אז שיו" ר הבקרה יקח מהערבויות ߩלי, יממש אותם ויתן לשחקנים את החוב. אני לא מבין מה ההתנפלות עלינו אנחנו בעזרת השם נגיע לאופ"א".  

אלון חזן, מאמנה המאושר של אשדוד אמר בסיום המשחק: "בחצי הראשון הגענו למצבים ואמרתי לפני המשחק שאם ۩חקנים רוצים, נגד הרצון אף אחד לא יכול. רק בשביל הרגעים האלה היה שווה להיכנס לכדורגל, ראיתי את השחקנים שלי עם דמעות בעניים אחרי המשחק ואני מאושר".

על חצי הגמר אמר: "אני רוצה להיות הסינדרלה של עצמי, לא זכינו עד כה בתארים והיום עשינו צۢד גדול, עם כדורגל כמו שאני אוהב ורוצה לראות מהקבוצה שלי".

שי הולצמן, שכבש צמד אמר: אחד הניצחונות הגדולים של המועדון הזה ואנחנו אופטימיים לגבי העתיד. כל המשחק היינו יותר טובים, אבל בחצי השני מימשנו את היתרון והתפוצצנו. כשӔולך לנו אז זה מה שקורה".

יניב עזרן, שהיה ללא ספק השחקן המצטיין עם שער ושני בישולים אמר: "מהדקה הראשונה נלחמנו עלכל כדור והצגנו יכולת יוצאת מהכלל. אנחנו מדמיינים את הגביע, אך עדיין יש לנו דרך ארוכה ועבודה קשה".<Ţr/>

תגובות

טלספורט בפייסבוק