9

2 המלצות WINNER ל-WNBA

סיאטל ניצחה ב-3 מ-4 משחקיה האחרונים, טולסה עומדת להשוות את שיא ההפסדים הרצופים שלה. במשחק השני נפגשור ניו יורק שניצחה בשישה משבעת משחקיה מול פיניקס, שהפסידה בכל שלושת המשחקים האחרונים

שבת 30 יולי 2011
שלמה חסיד
משחק 80: ניו יורק - פיניקס (4+):

אומנם דיאנה טרוסי היא הקלעית המצטיינת של ליגת ה-WNBA, ולמרות ההופעות המשכנעות שלה לאחרונה קבוצתה פיניקס הפסידה בשלושה משחקיה האחרונים. הלילה מול ניו יורק במדיסון סקەור גארדן זה בטח יהיה הרבה יותר קשה לטרוסי וחברותיה, מכיוון שניו יורק ניצחה בשישה משבעת משחקיה לאחרונה.

טרוסי הדיחה את סיליה פלאוורס מראשות טבלת המפציצות, אחרי שהעלתה את ממוצע הקליעה שלה ל-20.4 נק' למשחק, כשקלעה 27 נק' במשחק האחרון מול סן אנטוניו ߩהסתיים בהפסד 91-102.

בגלל שרשרת ההפסדים, פיניקס הפסידה את המקום הראשון בבית המערבי. טרוסי אמרה: "למרות ההישג האישי האדיר, יש לי הרגשה קשה בגלל ההפסדים".

קאפי פונדקסטר מניו יורק קלעה שיא עונתי של 28 נקודות במשחק הניצחון של קבוצתה על פיניקס 69-107 ב-14 באוגוסט 2010 בגארדן.

ביום חמישי האחרון קלעה פונדקסטר 17 נקודות בניצחון קבוצתה של וושינגטון 78-87. "בזמן האחרון השחקניות שלנו מצאו שפה משותפת וזה בא לידי ביטוי בשפת התוצאות", אמרה הכוכבת, שבוודאי תרצה לשחזר את ההישג ۞השנה שעברה. ההימור: 1

משחק 83: טולסה (8+) - סיאטל:

סיאטל פייבוריטית ברורה לנצח הלילה את טולסה, על פי כל הפרמטרים בטבלאות הסטטיסטיקה של משחק הכדורסל.

לסיאטל מאזן של 8-9 מול מאזן איום של 1ȶ-1 של טולסה. ממוצע הנקודות של סיאטל הוא 71.7 נק' למשחק, מול 68.9 נק' של טולסה. סיאטל סופגת 71.7 נק' למשחק בזמן שטולסה - הקבוצה הגרועה בליגה - סופגת בממוצע 87.3 נק' לממשחק.

סיאטל מגיעה למשחק כשרצף של שלושה ניצחונות רצופים שייצרה נקטע עם תבוסה 92-67, שנחלה למוליכת הבית המערבי מינסוטה. סו בירכד, הקלעית המצטיינת של הקבוצה, אמרה: "ברור שאנחנו מאוכזבות מאובדן התנופה, אבל נעשה את העבודה מול טולסה".

טולסה לא ניצחה מאז ה-30 במאי והלילה היא עלולה להשוות את שיא ההפסדים ߩלה מהעונה שעברה, אשר עומד על 12 משחקים. אנו חושבים כי סיאטל בהחלט תהיה אחראית לשיא שלילי חדש. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק