1

אובראדוביץ': נילחם מול האלופה

המאמן הסרבי של פנאתינאייקוס שהעפילה לגמר הערב לאחר ניצחון 53:67 על טאו מבטיח משחק לחימה מול צסק"א שעלתה אף היא לגמר עם ניצחון 50:62 על מלאגה. מסינה לעיתונאים: זה לא כזה נורא שצסק"אȠבגמר

שבת 05 מאי 2007
רועי רובינשטיין
אלפי יוונים אוהדי פנאתינאייקוס הלכו לישון הלילה עם חיוך על הפנים לאחר שקבוצתם העפילה לגמר היורەליג שיערך ביום ראשון באולמה הביתי של הקבוצה בעקבות הניצחון על טאו ויטוריה הערב. הם מאמינים כי עם יתרון הביתיות יש לפנא סיכוי יותר מסביר מול אלופת אירופה צסק"א מוסקבה שהעפילה לגמר שני ברציפות לאחר ניצחון קליל על מלאגה הספרדית.

מאמן אלופת әוון זלקו אובראדוביץ' שועל קרבות ותיק הבטיח לאוהדים בסיום המשחק כי קבוצתו תילחם ביום ראשון בערב. " זוהי מטרה גדולה עבורנו לשחק מול האלופים ואני מבטיח שנילחם" הודיע המאמן שלא ממש נהנה ממשחק קבוצתו בחצי הגמר.

" אנә חושב שניצחנו בראש ובראשונה בזכות ההגנה, אך אני לא מרוצה ממשחק ההתקפה שלנו.יש לנו בסגל שחקנים כישרוניים מאד ואני מקווה כי בגמר נשחק יותר טוב. היום כל פרט קטן הכריע".

כוכב פנא הליטאי ריימונד שישקאוקאס הזכיר לכולם כי שום דߑר עוד לא הוכרע. " אני שמח אבל העבודה טרם הסתיימה ויש לנו עוד משחק אחד והוא החשוב מכולם".

מהעבר השני בוזידאר מלקוביץ' מאמן טאו נשמע מאוכזב, "הראנו כבר כדורסל טוב יותר" סיכם המאמן את הופעת קבוצתו בחצי הגמר. ̦quot; היו לנו הרבה בעיות בהתחלה ופאו היא קבוצה שלא מאפשרת לעשות כל כך הרבה טעויות והיא הענישה אותנו באופן מידי".

ארטורה מסינה, מאמן אלופת אירופה צסק"א מוסקבה שטיילה לגמר מול מלאגה חייך כשנכנס לחדר העיתונאים בסיום. &űuot; תחייכו, זה לא כזה נורא שצסק"א בגמר" אמר לעיתונאים.

על המשחק עצמו אמר האיטלקי: "ניצחנו כי שיחקנו יותר טוב עם הגנה טובה ויציבה, אני גאה מאד בשחקנים שלי שהראו הרבה אופי ונחישות". 

טרג'יאן לנגדוןļ/strong> שחקנו של מסינה הסכים עם מאמנו כי הקבוצה לא הייתה במיטבה הערב. " שיחקנו טוב ברבע הרביעי וזה מה שעשה את ההבדל. עכשיו נרגע נהנה מהניצחון ואז נתחיל להתכונן לקראת יום ראשון".

תגובות

טלספורט בפייסבוק