4

מכבי תא: אימון ראשון באתונה

חניכיו של מוטי איווניר קיימו אמש אימון בכורה על אדמת יוון, לקראת הגומלין החשוב מול פנאתינייקוס ביום חמישי

יום רביעי 24 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב ערכה אמש (שלישי) את אימון הבכורה שלה על אדמת יוון,Ġלקראת הגומלין מחר מול פנאתינייקוס במסגרת פלייאוף מוקדמות הליגה האירופית. המשחק הראשון בין שתי הקבוצות, שנערך ביום חמישי שעבר באצטדיון 'בלומפילד' הסתיים בניצחון 0:3 חלק לצהובים, שמקווים להשלים את העבודה ולזכות בכרטיס הנכסף לשלב הבתים.

ۗניכיו של מוטי איווניר, שנחתו אתמול בבוקר באתונה אחרי לילה ללא שינה, הגיעו בערב, לאחר ארוחת צהריים ומנוחה, למגרש האימונים של פנאתינייקוס-'אתלטיק סנטר', והזדעזעו לגלות מגרש מלא בורות, שהקשה עליהם להתאמן כראוי. עוזר המאמן, גדי כרמלי, הזהיר את Ӕשחקנים מפני פציעות. 

סאבו פאביצ'ביץ' ואלירן עטר קיימו רק אימון קל, אך שניהם צפויים להיות היו כשירים לחמישי. מסתמן כי יואב זיו, שיחזור מהרחקה, יפתח את המשחק על הספסל כאשר שרן ייני ימשיך לקבל את הקרדיט ב-11 הראשונים. הבלם ניבאלדו, שלא פתח בהרכב במשחק הליגה מול הפועל פ"ת, יחזור לאייש את הגנת הצהובים.

נראה כי קולאוטי ימשיך להיות "הג'וקר" של איווניר, וגם בחמישי הוא צפוי לעלות רק מהספסל במחצית השניה. מונאס דאבור ומוסא קונאטה אמורים לפתוח לצידו של עטר בחוד. דור מۙכה ועומר ורד צפויים לפתוח גם כן.

באימון נכחו בעלי הקבוצה מיץ' גולדהאר ונציגו ג'ק אנגלידיס. במשחק צפויים להיות כ-15,000 צופים, מתוכם כ-200 אוהדי מכבי שהחלו להגיע כבר אתמול לאתונה.


צילום: מכבי ת"א, האתר הרש۞י.

תגובות

טלספורט בפייסבוק