לא מבין את המלעיזים

דני נוימן, שחקן העבר של בית"ר әרושלים בטור מיוחד לא מבין את אלה שלא מפרגנים למה שעשה העונה יוסי מזרחי: "הוא קיבל את הקבוצה במצב נתון. לבית"ר יש עתיד ורוד"

יום שלישי 08 מאי 2007
דני נוימן

"קודם כל ברכות ליוסי מזרחי ולבחורים שזכו באליפות. למרות שיש כאלה שממעיטים בערכה של אליפות זו, אני לא כל כך מסכים איתם כי אני חושב שלקחת אליפות זה לא דבר קל, וכן אני לא חושב שהאליפות הושגה כי היריבות חלשות. הסימן היחיד להצלחה היא ההצלחה וזה מה שבית"ר השיגה בעצם זכייתה באליפות.

נכון שבית"ר שואפת לכל התארים האפשריים בכדורגל הישראלי, ונכון שהיה פאק נגד מכבי חיפה בבעיטות העונשין מ-11 מטר, אבל זה קורה. לכל אורך העונה בית"ר היתהĠהטובה ביותר, והיא זכתה בצדק בתואר האליפות. 

כואב לי הלב שאני שומע את כל המלעיזים שבאים בטענות שבית"ר היתה צריכה להיות קבוצה אחרת לגמרי. אסור לשכוח שלא יוסי מזרחי בנה את בית"ר. הוא קיבל את הקבוצה במצב נתון כאשר כמעט כל השחקנים חתומים לעוד שלוש וארבע שנים, הרבה אפשרויות לא היו לו. בחלון ההעברות הוא הביא את הברזילאים שאם היה קצת סבלנות לגביהם אפשר היה להפיק מהם הרבה יותר.

ברק יצחקי שפורח בתקופה האחרונה היה חסר מאוד לבית"ר בתחילת העונה, בגלל פציעה. כל הדברים האלה אולי פגעו ביופי של האליפות אבל בית"ר הוכיחה בעצם האליפות הזאת שנכונו לה, עם שינויים קוסמטיים כאלה ואחרים, עתיד ורוד".

הכותב הוא שחקן עבר בבית"ר ירושלים ופרשן הערוץ הראשון

 צילומים: בית"ר.נט

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק