פאר הודחה כבר בסיבוב השני

ברלין: אכזבה גדולה לישראלית שדורגה 13 בטורניר והפסידה 6:2 7:6 (7:2) למרטינה מולר המדורגת 39 בעולם. מאוחר יורר עלתה שלב בזוגות. ספרד: אוקון הפסיד ביחידים בצ'לנג'ר, סלע הפסיד בזוגות

יום רביעי 09 מאי 2007
מערכת TELESPORT

אכזבה גדולה לשחר פאר בסיבוב השני של טורניר ברלין (סך פרסים של 1,340,000 דולר).

הישראלית המדורגת 15 בעולם ו-13 בטורניר הפסידה 6:2 7:6  למרטינה מולר הגרמניה המדורגת 39 בעולם.

פאר נשברה פעמיים במערכה הראשונה והפסידה 6:2. במערכה השנייה פאר השיגה שתי שבירות, אך גם נשברה פעמיים והשתיים הלכו לשובר שיוויון.

פאר תנסה לתקן מאוחר יותר בטורניר הזוגות כשתשתף פעולה עם דינאה סאפינה בסיבוב הראשון שנדחה מאתמול בגלל גשם. 

̍ השתיים המדורגות 8 בטורניר יפגשו את שוואי פנג הסינית והאנה סרומובה הצ'כית.

מהלך המשחק

מולר פתחה טוב עם שבירה ועלתה ל-0:1. הגרמניה שמרה על ההגשה הראשונה שלה במשחק והובילה 0:2. פאר לקחה את המשחקון השלישי וצימקה ל-2:1. מולר שוב שמרה על ההגשה ועלתה ל-1:3.

טעות כפולה במשחקון החמישי עלתה לשח במשחקון ומולר עלתה ל-1:4 עם 2 שבירות בשלב מוקדם. מולר המשיכה לשמור על ההגשות ולעתה ל-1:5. פאר שמרה על ההגשה, אבל לא הצליחה לשבור והפסידה את המערכה הראשונה 6:2.

הישראלית שמרה על ההגשה בפתיחת המערכה השנייה ועלתה ל-0:1. גם מולר שמרה על ההגשה והשוותה ל-1:1. מולר שברה את פאר במשחקון השלישי ועלתה ל-1:2. הישראלית השיגה שבירה ראשונה במשחק והשוותה ל-2:2.

פאר שמרה על ההגשה והפכה את התוצאהȠל-2:3 לטובתה. הגרמניה גם שמרה על ההגשה והשוותה ל-3:3. פאר שוב הגישה ועלתה ל-3:4. מולר שוב השוותה ל-4:4 ושברה בדרך ל-4:5 והגשה למשחק כולו. 

פאר שוב הוכיחה אופי כששברה בחזרה והשוותה ל-5:5. שתי הטניסאיות שמרו על ההגשות והלכו לשובר שיוויון. מולר הובילה מתחילת שובר השיוויון והצליחה לנצח 2:7, 6:7 במערכה, ו-0:2 במשחק.

פאר וספינה עלו שלב בזוגות

לאחר האכזבה ביחידות, הצליחה הערב שחר פאר, יחד עם בת זוגה ספינה, להעפיל לשלב השני בטורניר הזוגות. הצמד הישראלי-רוסי גבר על פנג וסרומובה 3:6, 6:7 (3:7). 

בשלב הבא מחכות לפאר וספינה הרוסיות פטרובה וקוזנצובה .

אוקון הפסיד לרידרסטדט בצ'לנג'ר, סלע הפסיד בזוגות

נועום אוקון נוצח היום בסߙבוב השני של טורניר הצ'לנג'ר בספרד. הישראלי המדורג 7 בטורניר הפסיד למייקל רידרסטדט השבדי שעלה מהמוקדמות בשלוש מערכות 5:7, 6:3, 2:6.

דודי סלע ורידרסט, שגבר על אוקון ביחידים, הפסידו בסיבוב הראשון בזוגות לאוגוסטין גנסה הצרפתי ודויד מאראە הספרדי 6:2, 3:6.

הראל לוי ניצח בזוגות בדרזדן

הראל לוי, שהודח אמש מטורניר היחידים בדרזדן, העפיל היום לשלב השני בטורניר הזוגות, יחד עם בן זוגו הצ'יליאני, פליפה פראדה. לוי ושותפו גברו על גרמלמאייר ופאו הגרמנים 2:6, 0:6.

לוי ופראדה יפגשו בסיבוב הבא את סמית ווא האסטרן ההולנדים.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק