עזרן מתרחק מאירופה

שחקנה של אשדוד שנמצא במעקב על ידי אספניול הספרדית אינו מחזיק בדרכון אירופי. הקבוצה שעקבה אחרי עזרן במהלӚ העונה לא שלחה אף נציג לחצי הגמר ברביעי האחרון

יום שישי 11 מאי 2007
אשר גולדברג
חלומו של יניב עזרן לשחק באחת מהקבוצות המובילות בליגה הספרדית נראה היום רחוק מתמיד. במהלך החודשים האחרונים היו דיבורים בסביבתו של השחקן המחונן על התעניינות מצד אספניול הספרדית שעקבה אחר חלוץ מ.ס. אשדוד. 

אך משנודע לספרדים כי עזרן אינו מחזיק בדרכון אירופי כנראה שהקבוצה ירדה מהשחקן ולכן לא שלחה אף נציג לאיצטדיון ר"ג ביום רביעי להתרשם ממנו במשחק חצי גמר הגביע מול הפועל ת"א.

כזכור בליגות האירופאיות הבכירות מותר לקבוצەת להחזיק בסגל חמישה זרים שאינם נמנים על מדינות האיחוד האירופי (שחקני בוסמן) וככל נראה באספניול מעדיפים שלא לרכוש את עזרן על תקן שחקן זר, משבצת השמורה בדרך כלל לשחקני נבחרות בכירות.

יחד עם זאת ידוע כי מאמן אספניול מכיר את החלוץ הישראלי מדוחות ӡקאוטים שקיבל במהלך העונה וכי הוא מצא חן בעיניו. במועדון הספרדי הודיעו לשחקן כי רק אם יסדיר לעצמו דרכון אירופי יקודם נושא רכישתו על ידי הקבוצה.

נראה כי עניין הדרכון הוא המכשול האחרון של עזרן לפני חלומו שכן בקבוצתו מ.ס. אשדוד הבהירו כי בחוזהו שӜ עזרן יש סעיף מכירה לאירופה ולכן אין בכוונת המועדון למנוע ממנו לצאת למועדון הספרדי.

התמונה באדיבות אתר "דולפין"

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק