מזרחי לא הגן על הבוס

מקורביי גאידמק סיפרו לבוס כי יוסי מזרחי לא הגן על הקבוצה בזמן שאלי גוטמן תקף את הבעלים בראיון משותף השבוע. ېמש כבר ביקש מזרחי פגישת עזיבה

שבת 12 מאי 2007
אשר גולדברג
הבוקר התברר כי הסיבה העיקרית למתקפה החדשה על מאמן בית"ר ירושלים יוסי מזרחי נולדה לאחר שגורמים רבים הפנו את תשומת ליבם של יועציו הקרובים של ארקדי גאידמק לעובדה כי במהלך השבוע כשהתראיין המאמן יחד עם אלי גוטמן לא מצא מזרחי לנכӕן לקטוע את הביקורת החריפה שהטיח גוטמן בגאידמק.

אחד ממקורביו של אגידמק אמר: "ארקדי גאידמק הוא המפרנס של יוסי מזרחי. לא יכול להיות שגוטמן מדבר כך נגד הבוס של מזרחי ומזרחי שותק. מזרחי לא הגן על הבוס שלו בהתקפה של גוטמן".

א۠שי גאידמק כמו גם אוהדים של הקבוצה סיפרו כי ציפו ממזרחי להשמיע את קולו או לעזוב את המקום כאות מחאה. עכשיו ישנם קולות אשר קוראים למזרחי לקום ולהתפטר עוד לפני משחק ההכתרה של הקבוצה ביום ראשון.

אמש - מזרחי דרש פגישת עזיבה
<͢r/> יוסי מזרחי, על פי מקורביו, שקל להודיע על עזיבתו לאלתר את בית"ר ירושלים לנוכח חרושת השמועות סביב אי המשך דרכו במועדון, למרות הזכיה בתואר האליפות.

מזרחי פגוע גם מהעובדה שרק דובר הקבוצה, עודד זרגרי, חתום על הודעת המשך עבודתו. הבעלים גאәדמק והיו"ר אלי ארזי תפסו דום שתיקה תקשורתי בנושא.

יוסי מזרחי חתום גם לעונה הבאה על חוזה בגובה של 240 אלף דולר, לא כולל מענקים. למזרחי אין קבוצה לעונה הבאה ומקורביו סיפרו הערב ל-TELESPORT: "במצב אחר הוא היה עוזב כבר הערב ולא מגיߢ למשחק ביום ראשון נגד הפועל ת"א. מזרחי עזב עבודה עם חוזה ארוך טווח במ.ס. אשדוד ולכן אם יושג הסכם עזיבה שקט, בו יקבל את כל הפיצויים, הוא יעזוב בעוד שבועיים".

מזרחי ביקש לקבוע בשבוע הבא פגישה משולשת בנוכחות ארקדי גאידמק ואלי ארזי בכדיȠלבדוק את האפשרות לסיום עבודתו.

הבעלים ארקדי גאידמק הבהיר שוב חד משמעית: "רק בסיום העונה, בתום המחזור האחרון אפגש עם מזרחי וארזי ואודיע על ההחלטות שיהיו בלעדיות שלי. מעבר לכל הפירסומים, האוהדים איתם נפגשתי לא שמעו ממני דבר על יוסי מזӨחי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק