קטן קיבל מסרים: תעזוב

במכבי חיפה מסמנים את הקפטן כאחראי על עונת הנפל. בין הישראלים המבוקשים לעונה הבאה: בן דיין, גנון, רוסו, גולן ועידן טל. הזרים יוחלפו

יום שני 14 מאי 2007
אשר גולדברג
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, יודע שהעונה הנוכחית היא אחת המשפילות והעלובות ביותר של מכבי חיפה.

רגעי האושר בגביע אופ"א אינם מחפים על האכזבות הגדולות בליגה ובגביע המדינה.

שחר מבין כי אמירות בתקשורת לא יעשו שום שירות לאלופה היוצאת, אלא רק מעשים ושינוי פנים של הקבוצה.

השחקן המרכזי שכשל הוא יניב קטן. בקבוצה טוענים שהוא כשל לחלוטין. בלי החבורה שהייתה סביבו בדמותם של יוסי בניון, אריק בנאדו ומיכאל זנדברג, אין לקטן את היכולות להפוך למߠהיג.

בכיר בקבוצה אמר: "שחר ורוני לוי היו חייבים להחזיר אותו מווסטהאם בכל סכום. תארו לעצמכם את שחר ולוי עושים עונה עלובה כזו ללא קטן. האוהדים והתקשורת היו עושים לינץ' ספורטיבי".

נכון לעכשיו, קטן שותק ומתפוצץ בתוכו לנוכח ےל המסרים שמועברים אליו. קטן אינו רצוי עוד בקרית אליעזר, וכרגע מה שיש לו ביד זה חוזה לשנתיים נוספות בסכום של למעלה מ-2 מיליון שקלים נטו.

בית"ר עדיין לא הביעה התעניינות בקטן. היו"ר, אלי ארזי, אינו יודע במי מדובר ורק כשתמונת הניהול המקӦועית בחיפה תתבהר, נדע אם קטן מצטרף לבנאדו, זנבדרג ושמעון גרשון.

איך תיראה מכבי חיפה החדשה?

מבין הוותיקים יש לאלון חרזי ואדורם קייסי חוזה לעונה נוספת. הכוונה בקבוצה היא לשחרר את כל הזרים מלבד גוסטבו בוקולי, שӠחשב לישראלי. כולל את רוברטו קולאוטי, במידה ויימצא קבוצה בחו"ל.

מבין הישראלים רשימת המבוקשים ע"י הירוקים גדולה: דדי בן דיין, ראובן עובד, קובי גנון, ג'ובאני רוסו, עומר גולן, עומרי קנדה ועידן טל.

בקבוצה מאמינים שלפחות̠שלושה מתוך הרשימה הזו יגיעו לקבוצה ויחד עם ארבעה זרים חדשים, יציבו בקרית אליעזר קבוצה חדשה אשר תוכל להחזיר אליה את כתר האליפות. 

חיים מגרלשוילי ממתין לקבל הצעה משופרת מויטסה ההולנדית. בחיפה דורשים חצי מיליון דולר כשההולנדים מוכנים לשלם 400 אלף.

בשבת תקיים מכבי חיפה את משחק הרדיוס שלה נגד בני יהודה באיצטדיון בנצרת עילית.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק