שחר: קטן יודע שהוא איכזב

מכבי חיפה חנכה את מרכז הבריאות בניהולו של ד"ר אברהם ברבר. הבעלים אמר: לקטן יש הסכם ונכבד אותו. רוני לוי: קטן יישאר בחיפה, הוא פשוט בתקופה פחות טובה

יום שני 14 מאי 2007
אשר גולדברג
מכבי חיפה חנכה הערב את מרכז הבריאות החדש והמשוכלל שירשת את שחקני חיפה ואת תושבי חיפה והצפון בניהולו של אברהם ברבר.

לאירוע הוזמנו בכירי ההתאחדות לכדורגל ובראשם היו"ר אבי לוזון ששפע מחמאות לנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר. לוזון: "תמיד אמרתי ששחר הוא הפילנטרופ מספר 1 של הכדורגל הישראלי, ותמיד אמרתי שיש לנו הרבה מה ללמוד ממכבי חיפה. זה מודל לחיקוי. מכבי זה מי כמוך באלים השם ואני אומר מי כמוך באלים יעקב שחר".
ȍ
באירוע נכח גם יניב קטן שסירב להתייחס לגבי עתידו, אולם מי שדיבר על נושא קטן היה יעקב שחר שאמר: "הדעות שלי לגבי יניב הן ברורות ואני לא צריך לאשר כל יום את מה שהעיתונאים כותבים. כולם יודעים שקטן איכזב וקטן יודע בעצמו שהוא איכזב Ӕעונה. בכל מקרה, ליניב יש חוזה לעונה הבאה ואנו בוודאי שמתכוונים לעמוד בו".

שחר התייחס גם לזכייה של בית"ר ירושלים בתואר: "אנחנו זכינו באליפות כמה שנים ברציפות ועכשיו אנחנו באתנחתא, יש לנו הזדמנות לבנות את הקבוצה מחדש ואת זה נעשה. בית"ר זכתה באליפות בצדק, כי היא הייתה הכי טובה".

המאמן רוני לוי אמר: "ראינו את בית"ר חוגגת אתמול וזה העלה לנו חיוך כי נזכרנו בחגיגות שלנו. אני מאוד מקווה שבקרוב נוכל לחגוג שוב. אני נמצא במועדון גדול וטוב לߙ במכבי חיפה".

גם לוי נשאל בעניין קטן ואמר: "יניב הוא שחקן מצוין. הוא נמצא בתקופה פחות טובה, אבל הוא יישאר איתנו גם בעונה הבאה". למרות הדברים של שחר ולוי, כפי שפורסם הבוקר ב-TELESPORT, המועדון מאוד מאוכזב מהתנהגותו של קטן ואיש לې יופתע אם קטן יבקש לעזוב לקבוצה אחרת, ואיש גם לא יעמוד בדרכו ממכבי חיפה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק