7

מזרחי: שיחקנו היום כמו גברים

מאמנה של בית"ר ירושלים שמח על הניצחון של קבוצתו ולגבי עתידו אמר: "אני אמצא את מקומי בקבוצה אחרת אל תדאגו לי". ברק יצחקי: "סוף מתוק לעונה קשה"

יום ראשון 20 מאי 2007
שלמה חסיד

בית"ר ירושלים כבר הבטיחה מזמן את האליפות, אך זה לא מנע ממנה לתת הצגה במחצית השנייה מול מכבי ת"א ולנצח שוב 0:1 משער  מדהים של ברק יצחקי.

הקהל של בית"ר לא פרץ למגרש בסיום המשחӧ, אך סירב לפנות את היציעים ונשאר דקות ארוכות במגרש.

יוסי מזרחי, המאמן המנצח שלא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה אמר בסיום: "אני שמח מאוד, אמרתי לפני המשחק לשחקנים שאלופה צריכה להתנהג כאלופה, באנו היום כמו חבורת גברים אמיתיים, אחרי ביӜוי סוער בפאבים, באנו לפה והוכחנו מי הקבוצה הטובה בארץ

על עתידו אמר: "אני אמצא את מקומי אל תדאגו לי, אני לא צריך להוכיח כלום לאף אחד, עשיתי עבודה גדולה גם עם הקבוצות הקטנות ואני לא צריך להוכיח לאף אחד כלום, לעצמי הוכחתי כבר מזמן"

̍

על האוהדים: " מגיע לאוהדים האלה לחגוג איתנו, אם באו איתנו לכל מקום כל העונה ואני שמח גם בשבילם.

ברק יצחקי, שכבש את שער הניצחון וקיבל זימון לנבחרת אמר: "זה סוף מתוק לעונה קשה שעברה עליי. אין מאושר ממני היום. שמעתߙ על הזימון הזה לפני כמה דקות. מבחינתי זו הגשמת חלום".

אבי נמני, הקפטן של הצהובים אמר : א"נחנו צריכים להתעסק בעצמינו ולא לתת לכל הדברים שקורים מבחוץ להפריע לנו. צריך לסיים את העונה בצורה טובה. בתום הדרבי אני יודיע אם אני ממשיך לשחק, הסיכוי נוטה יותר לכיוון החיובי".

"התחלנו את העונה בלי ציפיות והגענו למקום שני למרות תקציב נמוך ממכבי חיפה והפועל ת"א ואנחנו רוצים לשמור על המקום השני".

תגובות

טלספורט בפייסבוק