4

להיות ראשון זה מחייב

המלצת WINNER ליורוליג: נאנסי תארח את קאחה לבוראל ויטוריה, שרוצה לשמור על מאזן מושלם בפסגת בית א'

יום חמישי 10 נובמבר 2011
שלמה חסיד
נאנסי וקאחה לבוראל וߙטוריה יתמודדו הערב במשחק במסגרת המחזור הרביעי ביורוליג. נאנסי עם ניצחון אחד ושני הפסדים בבית א', בעוד קאחה לבוראל עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים. האורחת פייבוריטית במשחק, אבל לא יהיה לה קל ויתכן כי תופתע.

שתי הקבוצות נפגשו בפעם האחרונה לפני 15 שנה. ג'ון לינהאן מנאנסי שבר את שיא האסיסטים של היורוליג בשבוע שעבר והעמידו על 15, והוא רוצה להמשיך במומנטום. לבוראל מובילה את היורוליג בקליעות לשלוש שבהן היא פוגעת ב-85.5 אחוז! נאנסי תנסה לשחק בקצב מהߙר ולתת חוויה לקהל שלה.
שתי הקבוצות בסגלים מלאים למשחק. לבוראל צריכה למצוא דרך לעצור את ניקולה בטום מנאנסי, שהיה הכוכב של נבחרת צרפת באליפות אירופה האחרונה, אבל נראה כיצד הוא יתפקד מול שמירה כפולה של סאן אמטריו ושחקןĠנוסף. קווין סרפין, הסנטר של הספרדים, בכושר מצוין לאחרונה ואין לצרפתים יותר מדי מה לעשות מולו. אבל המאצ' אפ שיכריע את המשחק, ככל הנראה, הוא בין ג'ון לינהאן מנאנסי לפבלו פריג'יוני, הרכז הארגנטינאי המוכשר של קאחה. 
לינהאן אמר: "לבוראל בכושר מצוין. היא קבוצה מנוסה ומאומנת היטב, מצפה לנו משוכה קשה, אבל כאן בבית שלנו אנחנו מהווים אתגר לכל קבוצה" .רג'י וויליאמס מקאחה אמר: "אנחנו מעודדים מהניצחונות האחרונים. המטרה שלߠו לסיים ראשונים בבית וכדי להבטיח את זה נצטרך להיות במיטבנו גם בחוץ. יהיה קשה אבל אני מאמין שזה אפשרי".
משחק מס' 172: נאנסי (4+) - קאחה לבורל ויטוריה 

צילום: baskonia.com

תגובות

טלספורט בפייסבוק