הניצחון הרביעי בדרך

המלצת WINNER ליורוליג: אחרי שנחלה את הפסדה הראשון העונה במפעל, סיינה תארח את פרוקום שטרם רשמה ולו ניצחון אחד, למשחק במסגרת המחזור ה-5

יום חמישי 17 נובמבר 2011
שלמה חסיד
סיינה ופרוקום גדיניה ייפגשו הערב (חמישי) למשחק במסגרת המחזור החמישי בבית ד' של היורוליג.

סיינה רשמה עד כה שלושה ניצחונות והפסד, בעוד לפרוקום ארבעה הפסדים. המארחת מגיעה למשחק אחרי הפסד בכורה במפעל בשבוע שעבר, שבעקבותיו הגיע הפסד בליגה האיטלקית ביום א'. ניצחון שלה הערב יעזור לה לשמור על החלום לסיים ראשונה בבית. הפולנים כנראה איבדו סיכוי להעפיל לטופ 16, וניצחון שלהם במשחק יהווה הפתעה גדולה.

שתי הקבוצות מӒיעות למשחק בסגלים מלאים. סיינה ניצחה בכל ששת משחקי הבית שלה במפעל, וב-17 מ-18 המשחקים האחרונים שלה במסגרתו. הפולנים הפסידו ב-10 מ-11 משחקי החוץ האחרונים שלהם ביורוליג. האיטלקים סופגים רק 74.3 נקודות למשחק בשעה שהפולנים מייצרים רק 65.8 נק' במשחק.

לסיינה סוללת כוכבים כמו בו מקאלב, קרשיטוף לברינוביץ' ודייויד אנדרסן. הפולנים נשענים על אוליבר לפאייט ואדם לפטה, כך שהמיס - מץ' הזה עשוי להוביל לתוצאה גבוהה לטובת המקומיים. 

דויד מוס מסיינה אמר: "אנחנו שואפים לחזור לדרۚ הניצחונות, וכאן באולם הביתי שלנו יש לנו הזדמנות טובה לעשות את זה. הפולנים ירצו להוכיח שהם לא קישוט בבית הזה, וצריך להיזהר מהם".

אדם לפטה מפרוקום אמר: "לא הגיע לנו להפסיד ארבעה משחקים בתחילת המפעל. באחרונה יש אצלנו שיפור̠והתחלנו להתחבר. האיטלקים חזקים, בטח בבית שלהם, אבל גם לנו יהיה מה להגיד במשחק הזה". 

משחק מס' 191:  סיינה - פרוקום גדיניה (18+). ההימור: 2

צילום: GettyImages

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק