7

שחקני ביתר ביקשו לא לשחק

בלעדי: שחקני הנבחרת המשחקים בבית"ר ירושלים ביקשו שלא לשחק מול מכבי נתניה. יוסי מזרחי סירב לבקשה ואמר: זה יועיל לכם םקראת מקדוניה. גאידמק בוחן אפשרות למנות את מתיאוס כמאמן

יום חמישי 24 מאי 2007
אשר גולדברג
בבית"ר ירושלים כבר מרגישים את אווירת סוף העונה ߕאת חופשת הקיץ. 

באסיפת השחקנים שקיימה בית"ר י-ם ביקשו שחקני נבחרת ישראל בקבוצה ביניהם: אריק בנאדו, גל אלברמן, ברק יצחקי ואחרים שלא לשחק בשבת במשחק הנועל נגד מכבי נתניה .  השחקנים נימקו את בקשתם בפציעות קלות וברצון לנוח .

המאמן, יוסי מזרחי, הודיע לשחקנים שהוא דורש מהם לעשות מאמץ בהופעה במשחק האחרון  בטענה כי הדבר ישפר את הופעתם לקראת משחק החוץ שיתקיים בעוד 10 ימים  נגד מקדוניה במסגרת מוקדמות יורו 2008.

בכל מקרה, רוב השחקנים יקבלו מנוחߔ ורק חלקם ישחקו ויוחלפו . באסיפה אמר  מזרחי: "בואו נסיים את העונה בניצחון כמו שבית"ר יודעת, בראש מורם ובגאווה. השגנו כמעט את כל המטרות".

יש לציין כי למרות שידוע כבר שמכבי תל אביב ומכבי נתניה הן נציגות ישראל באופ&ɱuot;א, יחד עם הפועל תל אביב, אמור המיקום להשפיע על ההכנסות הכספיות של הקבוצה ממענקי המיקום שמעניקה ההתאחדות לכדורגל.

שם נוסף עלה בימים האחרונים כמי שעשוי להתמנות למאמן הקבוצה. מדובר בלותאר מתיאוס שאימן בעבר את נבחרת הונגריה. ۞תיאוס הירבה לבקר בישראל בשנים האחרונות מאחר שיש לו מספר חברים ישראלים.

מתיאוס הוזכר בעבר כמי שעשוי לאמן את הפועל תל אביב, אך השכר הגבוה אותו הוא דרש, מנע זאת. 

מתיאוס, מגדולי שחקני גרמניה בכל הזמנים עשוי לקרב בקרוב הצעה רשמית לעבוד בקבוצה של ארקדי גאידמק בה כסף לא יהווה בעיה.


צילום: בית"ר.נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק