הכל מוכן למשחק הגמר

רולאן גארוס: רוג'ר פדרר מקווה להפוך לטניסאי השישי בהיסטוריה שזוכה בגראנד סלאם העונתי. מי שיעמוד בדרכו יהיה כמובן רפאל נדאל הספרדי. בנשים שחר פאר תקווה להמשיך בפאריז את החלום. כך גם וויליאמס

יום ראשון 27 מאי 2007
רועי רובינשטיין
טורניר הנשים כפי שכבר ציינו נראה פתוח מתמיד. ג'סטין הנין שזכתה בשני הפעמים הקודמות וממש כמו נדאל בגברים שואפת להפוך לטניסאית הראשונה שאוחזת בתואר שלוש שנים ברציפות, נראתה טוב בשבועות האחרונים. אך הפעם היא תצטרך להתמודד עם חזרתה של סרינה וויליאמס אותה̠היא צפויה לפגוש כבר ברבע הגמר. 

וויליאמס זכתה בגראנד סלאם הראשון השנה באוסטרליה, עשויה לזכות בטורניר נוסף, בטח אם תציג את הכושר האימתני מתחילת העונה. האמריקנית שנעדרה מהתחרות בשלוש השנים האחרונות נראת לא רע בתקופה האחרונה ותהווה תחליף הוۜם ליריבה המדומה אשר איימה על שלטונה של הנין בשנים האחרונות, מאריה שראפובה שעדיין לא הצליחה להגיע לארבעת הגדולות בטורניר. קלף פרוע נוסף בחבורת הנשים היא אמילי מורזמו המקומית שתקווה להתעלם מהלחץ הציבורי הגדול עליה ולזכות בטורניר על אדמת הולדתה.

Ċזוגות: אנדיוני מקווים לטוב

אם בסבב הגברים אין בשורות ישראליות, נדמה כי טורניר הזוגות אמור לתת את התשובה הגברית לשחר פאר. הצמד אנדי רם ויוני ארליך אינם חובבי חימר̠מושבעים. האמת, הם אפילו מתקשים על המשטח הזה מאד ומשתמשים בתקופה זו יותר כהכנה לגראנד סלאם הבא בווימבילדון. 

מצד אחד לכולם ברור כי הצמד הישראלי לא אמור להביא לנו בשורות של ממש בשבועיים הקרובים, מצד שני מדובר כאן באנדי ויוני שבנו קרייۨה שלמה על הפתעה. ניצחון אחד יכול להדליק אצל השניים א הניצוץ ואז, אפילו האחים בראיין יחפשו מכסה מתחת לאייפל.תגובות

טלספורט בפייסבוק