קליבלנד חזרה לסדרה בגדול

לאחר שני הפסדים בדטרויט בתוצאה זהה - 76:79, חזרה הלילה קליבלנד לסדרה עם ניצחון ביתי נאה 82:88 על הפיסטונס האנמית. משחק גדול ללברון ג'יימס

יום שני 28 מאי 2007
שקד רובין
בשני המשחקים הראשונים בסדרה היתה קליבלנד קרובה מאוד לעקוץ את דטרויט ולגנוב לה את הביתיות. פעם אחת היתה זו שלשה חופשית שהחטיא̠דוניאל מארשל ופעם היה זה לברון ג'יימס שחדר לסל ונעצר, ספק בעבירה, אך השופטים לא שרקו. 

בשני המקרים ניצחה דטרויט רק בקושי, בתוצאה 76:79. גם הפעם לקח ג'יימס את האחריות, רק שהפעם, במגרשו הביתי, זה נגמר אחרת.

קליבלנד - דטרויט 82:88 (1:2 לפיסטונס בגמר המזרח)

כמו במשחק השני בסדרה, גם הפעם לקח על עצמו קינג ג'יימס את הכדור הקובע בשניות הסיום, רק שהפעם הוא עשה זאת כמו גדול. פייד-אווי ג'אמפר מעל הראש של ריפ המילטון, 16 שניות לסיום, קבע 82:86Ƞלקליבלנד וסגר למעשה את המשחק.

דטרויט עוד ניסתה לחזור עם שלשה, אך פרינס החטיא וגודן השתלט על הריבאונד. הפיסטונס שלחו את גודן אל הקו והאחרון קלע את שתי הזריקות וחתם את התוצאה הסופית, 82:88 לקאבס, שחוזרים בגדול לסדרה.

לברון נתןĠאת משחקו הטוב בסדרה עם "כמעט טריפל דאבל" של 32 נק', 9 ריב' ו-9 אס' וגם קלע מספר סלים גדולים בזמן המזומן, כולל אותו סל ניצחון שכבר הוזכר.

אילגאוסקאס עזר למלך עם 16 נק' ו-7 ריב', פאבלוביץ' הוסיף 13 וגודן 12, אך את עיקר ההבדל עשה הלילה הרוקי, דניאל גיבסון, שעלה מהספסל כדי לתת 9 נק', כולל שתי שלשות גדולות, והגנה גדולה על הגארדים של דטרויט.

"אמרתי לגיבסון שאני צריך אותו על המגרש לצידי. הוא יודע לקלוע את הקליעות הגדולות והוא שומר מצויין יחסית לגילו הצעיר" סߙכם קינג ג'יימס "הקשיש" את משחקו הנהדר של הרוקי.

בצד של דטרויט הגיע כריס וובר סוף סוף לסדרה, במשחק טוב של 15 נק' ו-7 ריב', אך הוא קלע 9 נק' כבר ברבע הראשון ואחר-כך שוב נעלם כמו ברוב משחקי הפלייאוף עד עתה. אם הפיסטߕנס רוצים ללכת עד הסוף הם חייבים את וובר של הרבע הראשון.

מלבד וובר רק ראשיד וואלאס הגיע למשחק כשקלע 16 נק' באחוזים טובים. בילאפס ופרינס קלעו 13 כ"א אך באחוזים גרועים ובעיקר בלט בהיעדרו ריפ המילטון, במשחקו הגרוע ביותר בפלייאוף עם 7 נק' בלבߓ.

תמונות: רויטרס.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק