הערכה: קובי מוסא יורחק

דו"ח חמור של איתן תבריזי על המשחק אתמול הביא להעמדתו לדין של קובי מוסא שפגע באוהד הפועל תל אביב. האוהד שוחרר ממעצר. נמני לא צוין בדו"ח כלל. שתי הקבוצות יעמדו לדין

יום שני 28 מאי 2007
אשר גולדברג

קובי מוסא, קשרה של מכבי תל אביב יעמוד לדין שמעתי ונראה כי יורחק מהמגרשים למספר משחקים. שופט משחק הדרבי אתמול, איתן תבריזי, שיגר דו"ח חמור להתאחדות לכדורגל ומוסא יאלץ להעניק הסברים מדוע פגע באוהד.

תבריזי כתב: "בדקה ה-86  לאחר שזרק את הרימון החל האוהד לברוח. כאשר הגיע מול קובי מוסא, השחקן פגע בו בברוטאליות ובגסות והפילו לדשא. בעקבות המקרה פרצה תגרה בין שחקני ועסקני הקבוצות, שנרגӢו כעבור 3 דקות, אחר התערבות שופטי המשחק. בסיומו של האירוע הורחק מוסא".

תבריזי ציין את זריקת רימוני העשן מצד שני מחנות האוהדים, שגרמו לעיכוב של 2 דקות מי עם פתיחת המשחק. תבריזי גם ציין את הנהמות לעבר ברוך דגו וזריקת הבננות לעבר ۔שחקן. עוד צויין כי אוהדי מכבי תל אביב זרקו חפצים על סלים טועמה. 

בעקבות הדו"ח יוזמנו לדין גם ראשי מכבי והפועל תל אביב. אגב, אבי נמני שהתעמת עם טל חן ואריה הרשקוביץ' לא הוזכר בדו"ח כמו גם שמות מנהלי שתי הקבוצות והמאמנים.

תובע ההתאחדות עורך הדין שלום אבן עזרא עשוי לזמן עם שחקנים לאחר שיצפה בקלטת המשחק.

האוהד יקיר אילוז, שוחרר לביתו בערבות של 5,000 שקלים. אילוז ישקול לתבוע את קובי מוסא לאחר שהוא עצמו יעמוד לדין על השגת גבול.

צילומים: יותם רונן

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק