קליבלנד תנסה להשוות

נ.ב.א: לאחר המשחק השלישי הנהדר של קליבלנד עם ניצחון מול דטרויט, ינסו לעשות זאת שוב במשחק הרביעי, טדי להשוות את סדרת גמר המזרח. לארי יוז פצוע בקליבלנד ובספק למשחק

יום שלישי 29 מאי 2007
אייל כהן

קליבלנד - דטרויט (1+)

קליבלנד תנסה להשוות את הסדרה מול דטרויט פיסטונס במשחק מספר 4 ביניהם. הבעיה בקליבלנד, היא פציעתו של לארי יוז, שנפצע וכנראה יעדר מהמשחק. 

לארי יוז עצמו אמר לקראת המשחק הרביעי: "אני מאוד רוצה לשחק, אבל הכאבים ברגלי מאוד חזקים, שלא הרגשתי אף פעם כך בעבר". יוז עבר עוד טרגדיה העונה, כאשר אחיו הצעיר נפטר. 

כעת מאמן הקליבלנד קאבלירס, מייק בראון, יעדۙף את אריק סנואו במקומו. סנואו לא שיחק במשחק האחרון ושיחק רק 17 דקות בסדרה ובה קלע רק נקודה.

בדטרויט קצת נקלעו לבעיות במשחק האחרון בסדרה. ריפ המילטון וצ'ונסי בילאפס היו ביום קליעה גרוע מבחינתם, מה שבעצם גרם להפסד. כעת שניהם צריכים להתעורר כדי לקטוף את המשחק הרביעי. 

"יש בקבוצה שני שחקני אולסטאר, עדיין לא משחקים ברמה הזו. כעת יש לנו את המשחק הרביעי, נראה מה יהיה, אני כלל לא מודאג" - אמר צ'ונסי בילאפס לקראת המשחק. 

דטרויט מוכנה למשחק הרביעי, וקשה יהיה מאוד לעצור אותם. אבל שוב כאן לברון ינסה לעקוץ והמשחק הרביעי ימשיך להיות צמוד כמו קודמיו. ההימור: 2 

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק