אולי' ופיני למשחק מכריע

חצי גמר פלייאוף יוון: אולימפיאקוס, קבוצתו היוונית של פיני גרשון, הביסה הערב את אריס סלוניקי 68:92 והשוותה את הסדרה ל-2:2. המשחק המכריע ייערך בסלוניקי

יום רביעי 30 מאי 2007
מערכת TELESPORT
אולימפיאקוס פיראוס, קבוצתו היוונית של פיני גרשון, לא מוותרת על העלייה לגמר הפלייאוף היווני בכדורסל. אולימפיאקוס הגיעה הערב לאולמה הביתי באתונה בידיעה שהפסד שלה לאריס סלוניקי ו۔יא מודחת מהפלייאוף.

בשלושת המשחקים הראשונים בסדרה ניצחה בכל פעם הקבוצה הביתית וכך זה היה גם הפעם. רק שהפעם זה היה המשחק הכי חד צדדי בסדרה כשאולימפיאקוס הביסה את אריס ב-24 נקודות הפרש, בתוצאה 68:92.

המשחק התחיל בצורה שקולה והרבע הӨאשון הסתיים ביתרון 4 בלבד לאולימפיאקוס, 15:19. רבע שני הגנתי מצויין של קבוצתו של פיני, שעצרה את אריס על 13 נקודות בלבד, הוריד את המקומיים ביתרון 14 להפסקה, 28:42.

אריס לא הצליחה לחזור משם למשחק וברבע האחרון כߑר וויתרה לגמרי על המשחק והובסה בתוצאה 68:92.

הנרי דומרקאנט הצטיין בשורות אולימפיאקוס עם 18 נקודות כולל 3 מ-3 מחוץ לקשת. שחורציאנידיס הוסיף 15, ואסילופולוס 13 וריאן סטיק 12.

בצד של המפסידים הגיעו למשחק רק שלושה שחקנים. אלכס סקיילסĠשהצטיין עם 22 נקודות, טרל קסטל שהוסיף 15 ומייק ווילקינסון שקלע 13.

פיני וקבוצתו יכולים להיות מעודדים, שכן שני המשחקים בסלוניקי היו צמודים בהרבה מאילו שהיו באתונה ובהחלט יש להם סיכוי לגנוב את הניצחון במשחק החמישי והמכריע ולעלות לגמר.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק