5

המלצת WINNER לליגה המחוזית

ליגה אנגלית מחוזית: קיימברידג' השיגה ניצחון ליגה בודד בשבעת משחקיה האחרונים והדרדרה עד למקום השמיני. סאותפורט במחזור האחרון הייתה ביתרון מספרי על כר הדשא, אך ירדה מושפלת כשהובסה 0:6. הערב הן נפגשות

יום חמישי 05 ינואר 2012
מערכת TELESPORT

קיימברידג' המדרדרת צנחה עד למקום השמיני בטבלה בליגה המחוזית באנגליה. הקבוצה לה העונה 11 ניצחונות ב-26 מחזורים רשמה ניצחון ליגה בודד בשבעת המשחקים האחרונים, אך̠למרות זאת היא במרחק 3 נקודות בלבד מהפלייאוף, שעשוי להוביל אותה בסיום העונה לעליית ליגה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים בשלושת המשחקים האחרונים שלה, שניהם בחוץ מול דרלינגטון ומול בריינטירי יונייטד. בבית היא אחרי רצף של 11 משחקים ללא הפסד עם שישה ניצחונות וחמש תוצאות תיקו. 

הערב קיימברידג' תארח את סאותפורט שמדורגת במקום הרביעי בטבלה, אולם גם עליה ניתן לומר כי היא במגמת ירידה. סאותפורט הובסה במחזור האחרון 6:0 בבית מול פליטווד יונייטד, זאת אחרי תיקו 2:2 מול אותה פליטווד אבל בחוץ. לפני כן היא רשמה ניצחון ביתי על מנספילד. 

באותו משחק שפל שבו ספגה שישייה, ארבעה שערים לזכות פליטווד הובקעו כאשר המארחת בעשרה שחקנים, ואילו סאותפורט אשר ביתרון מספרי כלל לא הגיבה למתרחש, זאת בלשון המעטה. 


משחק מספר 216: קיימברידג' יונייטד - סאותפורט. ההימור: 1

תגובות

טלספורט בפייסבוק