7

קאלה: מכבי עשתה טעות

טברטקו קאלה, שוער מכבי תל אביב וחברו של נבן ספאחיה אמר הערב ל-TELESPORT: אם מכבי הייתח משאירה את ספאחיה, הוא היה מביא לה את אליפות אירופה

יום ראשון 03 יוני 2007
שלמה חסיד

חברו הטוב של נבן ספאחיה, שוער מכבי תל אביב טברטקו קאלה יצא היום בהתקפה חריפה על הנהלת מכבי תל אביב כדורסל, בעקבות פיטוריו של ספאחיה.

שוער מכבי ת"א, טברטקו קאלה אמר ל-TELESPORT: "מכבי תל אביב כדורסל עשתה טעות גדולה מאוד. נבן ספאחיה, הוא המאמן הטוב ביותר ביבשת". 

הם היו צריכים להשאיר אותו ובשנה הבאה היה מביא להם את אליפות אירופה. אם היו פותחים לו את התקציב, הוא עבד השנה בתנאים ۧשים".

"הייתה מלחמה ובכל זאת הוא הצליח להביא אליפות ולהגיע קרוב לפיינל פור וחבל שלא ידעו להעריך את ההישגים שלו. אין לי שום ספק שהוא יצליח מאוד בכל מקום שבו יפנה. ספאחיה הוא ג'נטלמן, אני בטוח שהוא יפרד יפה ממכבי, ואולי יחזור לשם בעתיד"̻ - סיכם קאלה.

בינתיים נודע כי מכבי עשויה לשלם למאמנה לשעבר ספאחיה, בסביבות 100 אלף דולר, עבור פיצויי פיטורים. סכום המהווה מחצית מחוזהו לשנה הבאה. 

ספאחיה נוטה להסכים לפשרה עם מכבי ת"א, כדי לא להסתכסך עם אחד המועדונים הע۩ירים ביותר ביבשת, בתקווה לשוב לנוקיה ביום מן הימים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק