עזורי: אני נשאר בנוער

מאמן קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים דחה את הצעת יצחק שום להצטרף לצוות המקצועי של בית"ר ירושלים. קרן פניג'ל מונתה למנהלת השיווק של המועדון

יום שלישי 05 יוני 2007
אשר גולדברג

מאמן קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים, גיא עזורי, דחה אתȠהצעת מאמן הקבוצה, יצחק שום, להשתלב בצוות המקצועי.

במהלך פגישה בין שום, לבין עזורי, הציע שום לעזורי להצטרף לצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת, ובמקביל להמשיך ולאמן את קבוצת הנוער

גיא עזורי התייחס לפגישה ואמר לאתר הרשמי של המועדון: "קיבלתי את ההצעה משום וכרגע אני נוטה להמשיך ולאמן את קבוצה הנוער, לטפח אותה ולא להצטרף לצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת".

קרן פניג'ל מונתה למנהלת השיווק

יו"ר בית"ר ירושלים,  אלߙ ארזי, מינה הבוקר את קרן פניג'ל למנהלת השיווק של מועדון בית"ר ירושלים, והיא זו שתחליף את שמוליק לוי בתפקיד.

 קרן התייחסה למינוי ואמרה לאתר הרשמי של המועדון: "זהו כבוד גדול עבורי, זו השנה השביעית שלי במועדון. בית&quoɴ;ר ירושלים היא לא עוד קבוצת כדורגל, אלא הרבה מעבר לזה. 

"במשך כל התקופה שהייתי חלק מהמערכת, למדתי הרבה על המועדון ועל אופיו, אני מודעת לגודל האחריות ולגודל התפקיד. אני מקווה ומאמינה שאעשה אותו בהצלחה".

קרן תתחיל את עבודתה כמנהלת השיווק החל מיום ראשון, במקביל תמשיך את עבודתה כמנהלת יחסי הציבור וקשרי הקהילה וגם כמנהלת אתר האינטרנט הרשמי של המועדון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק