1

הערעור נדחה - רונאלדיניו בחוץ

ההתאחדות הספרדית דחתה היום את ערעורה של ברצלונה על הכרטיס האדום שספג רונאלדיניו במשחק מול חטאפה, והכוכב הברזילאי לא יהיה בסגל קבוצתו למשחק הגורלי הערב מול אספניול

שבת 09 יוני 2007
אסף בילגורי

וועדת המשמעת של ההתאחדות הספרדית, דחתה היום את עߙרעורה של ברצלונה,ובקשתה לאפשר לרונאלדיניו, לשחק היום בדרבי מול אספניול, למרות שספג כרטיס אדום במשחק הקודם מול חטאפה.

כזכור רונאלדיניו הורחק במשחק האחרון של ברסה מול חטאפה, אחרי שבעט באשכיו של דויד בלנגור מחטפאה. רונאלדיניו הספיק לכבוש את שער הנצחון במשחק הזה, לפני שהורחק.

ברצלונה קיוותה שהאדום שספג כוכבה יבוטל, משום שלטענתה בלנגור עשה פרובוקציות והתגרה ברונאלדיניו. פרנק ריקארד, אף כלל את הברזילאי בסגל למשחק הזה, אך היום נפלה ההחלטה שרונאלדיניו לא יוכל לשחק ויחזӕר רק למחזור הסיום, למשחק מול חימנסטיק בחוץ.

ברצלונה, שהפסידה בסיבוב הקודם מול אספניול במונז'ואיק, חייבת לנצח הערב בדרבי. הפסד של ברסה וניצחון של ריאל מדריד הערב, עשוי להכתיר כבר היום את ריאל כאלופת ספרד החדשה.

מי שצפוי להחליף את רונאלדיניו בהרכב, הוא אנדרס אינייסטה, שישחק בצד ימין, כשליאו מסי צפוי לעבור שמאה ואט'ו יפתח בחוד כחלוץ יחיד. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק