72:75 לספרס, 0:3 בסדרה

גמר ה-NBA: סן אנטוניו גברה לפנות בוקר על קליבלנד במשחק מספר 3 בסדרה. היא רחוקה כעת משחק אחד בלבד מזכייה באליפות. לברון החמיץ בסיום שלשה שיכלה לשלוח להארכה. לברון: חייבים להאמין

יום רביעי 13 יוני 2007
שחף קורנפלד

סן אנטוניו עלתה ליתרון 0:3 בסדרת גמר פלייאוף ה-נ.ב.א אחרי שניצחה במשחק חוץ את קליבלנד 72:75. כעת היא רחוקה משחק אחד בלבד מזכייה באליפות הרביעית שלה בתוך 9 שנים.

אחרי שהפסידה פעמיים במגרשה של הספרס, קיוו בקליבלנד עם שובם הביתה להחזיר את הסדרה לחיים ולצמק אותה ל-2:1. התקוות הרבות של שחקני קליבלנד עלו לשווא. הספרס לא במשחק גדול במיוחד הצליחו להתעלות על פני הקאבס, ובעוד יߕמיים בלבד, במשחק מספר 4 הם עשויים לגמור את זה בסטייל.

ברוס בואן היה מהבולטים בשורות הספרס וחיפה עם משחק חלש להפליא של ג'ינובילי, כשקלע 13 נקודות באחוזים מצוינים (4-5 מהשלוש) וקטף בנӕסף 9 ריבאונדים. פארקר קלע 17 נקודות ודאנקן 14, אך ג'ינובילי שהיה חלש הסתפק ב-3, אחרי שבמשחק הקודם הצטיין עם 25 נקודות.

הסיפור של הבאקס כבר כמעט גמור.  ללברון עוד נותרה ההۖדמנות להציל משוה במשחק, כשבפיגור של 3 נקודות, קיבל את הכדור והחטיא זריקה מטורפת מהשלוש. למרות ההחטאה, סיים לברון ערב טוב שכלל 25 נקודות, 8 ריבאונדים ו-7 אסיסטים

קלעים בולטים בקליבלנד: ג'יימס 25, פאבלוביץ' וגודן 13 כ"א ואילגאוסקאס 12.
קלעים בולטים בסן אנטוניו: פרקר 17, דאנקן 14, בואן 13, בארי 9, פינלי 7 ואוברטו 6.


רבע ראשון:

קליבלנד פותחת בחמישייה עם: פאבלוביץ', ג'יימס, גודן, אילגאוסקאס וגיבסון
סן אנטוניו פותחת בחמישייה עם: פינלי, בואן, אוברטו, דאנקן ופארקר.
č
המשחק נפתח בקצב מצויין מצד שתי הקבוצות. קליבלנד ללא לארי יוז, פותחת את המשחק בטירוף. סאשה פאבלוביץ' לוקח את המושכות בקליבלנד כשהוא קולע 5 נקודות בדקות הראשונות של המשחק, כולל החטאה מתחת לסל. דאנקן מצידו מוסיף 6 נקודות לספרס ושומר אותם בתמונߔ. לברון מצידו מתקשה להיכנס למשחק.

טוני פארקר שהצטיין בשני המשחקים הקודמים ומועמד לתואר ה-MVP של סדרת הפלייאוף, מתקשה להיכנס למשחק. כבר בדקה ה-10 דאנקן יורד לספסל כשנשרקת Ӝחובתו עבירה שנייה. ג'יימס וחבריו מתעוררים, אך ברוס בראון דואג למנוע ריצה של הקאבס על ידי קליעות מדויקות מהשדה שפותחות את הגנת הקאבס, שלמרות זאת יורדת בסיום הרבע הראשון ביתרון של שתי נקודות 16:18.

רבע שני:

פתיחה חזקה של קליבלנד כבר בדקות הראשונות של הרבע השני שכוללת ריצה של 1:5 בתוספת שליטה בריבאונד 9:20 לטובתה, מביאים ליד הפרש שיא, 17:23.

טוני פארקר נכנס למשחק במהלך הרבע, ועם 4 נקודות בתוך 2 דקות בתוספת שלשה של בואן דאגו השניים להקטין את ההפרש לשתי נקודות בלבד מקליבלנד 30:28.

דאנקן שסופסל בפתיחת הרבע, נכנס למשחק ומיד חטף את השלישית שלו. כמו דאנקן, גם לברון חוטף את העבירה השלישית, ורואה מיד את הספסל. קליבלבד ללא לברון, מצליחה להגדיל את היתרון עם שני סלים של גודן וגיבסון שמעלים את התוצאה ל-30:38. חוסר ריכוז ߜקראת סיום הרבע שכלל מספר איבודים מצד קליבלנד הביא לידי ריצה 0:10 של הספרס שיורדים בסיום המחצית ביתרון 38:40.

רבע שלישי:

הרבע החלש במשחק מבחינה התקפית. פתיחה חלשה של הספרס שכללה 3 החטאות רצופות, ומספר איבודי כדור השאירו את קליבלנד במשחק. ג'יימס עם סל חשוב איזן ל-44:44 ודאג להעיר את חבריו לקבוצה. ברוס בואן מהבולטים בשורות הספרס מפציץ מכל מקום, ועם 13 נקודות ו 4-5 מ-3 הוא דואג להשאיר את הספרס עם יתרון של 5 נקודות לקראת הרבע הרביעי.

לברון ג'יימס עם אחוזים גרועים מהשדה (5-13) והקאבס בערב גרוע מהשלוש (1-12) לא שווים נ

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק