דה רידר הוצע לאלי כהן

הקפטן ומנג'ר הקבוצה אבי נמני מקווה שיהיה למועדון מספיק כסף עבור השחקן. בינתיים הוא ממריא הבוקר לשבדיה בכדי לצרף את קשר אחורי ניגרי, פרנסיס אקונߒ מקבוצת גאיס

יום חמישי 14 יוני 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א הודיעה הערב כי היא מצטרפת למרוץ אחר שירותיו של קשר נבחרת הולנד הצעירה דניאל דה ߨידר שמחזיק כידוע בדרכון ישראלי ובו התעניינה בתחילת השבוע שעבר אלופת המדינה בית"ר ירושלים.

השחקן שמשחק בימים אלו באליפות בהולנד ומשתייך למועדון סלטה ויגו הספרדי עשוי להיות משוחרר מהמועדון הספרדי אם סלטה תירד לליגה השנייה בסיום המחזור האחרߕן של הליגה ביום ראשון הקרוב. 

אם וכאשר השחקן ישוחרר מסלטה, מאמינים במכבי כי בזכות עיסקת רוני מאנה יוכלו לגייס את הסכום המבוקש עבור השחקן כשהערכות מדברות על מעל לחצי מיליון דולר. הג'נרל מנג'ר החדש של מכבי אבי נמני אמר הערב ל-TELESPORT: "נכון לעכשיו עלותו היא 700 אלף דולר, סכום שמכבי ת"א לא יכלה לשלם לשחקן בודד".

בנוסף לניסיון רכישתו של דה רידר נמני צפוי לצאת הבוקר לשבדיה בכדי לנסות ולסכם עם קשרה האחורי של קבוצת דאיס המקומית הנגרי פרנסיۡ אקונג (28) אשר אמור להיות ההחתמה הראשונה של הצהובים הקיץ לאחר הכישלון הכפול במשא ומתן עם ראזיץ' ואיליץ'.

מאמן הקבוצה אלי כהן שלח את נמני לשבדיה כשהוא נותן לו סמכויות מלאות להחתים את אקונג או כל שחקן אחר שיראה בשבדיה בארבעת הימים בהם ישהה בסקߠדינביה.

קפטן מכבי ת"א והג'נרל מנג'ר החדש שלה, אבי נמני ייצא הבוקר לשבדיה בכדי לנסות ולסכם עם קשרה האחורי של קבוצת דאיס המקומית הנגרי פרנסיס אקונג (28) אשר אמור להיות ההחתמה הראשונה של הצהובים הקיץ לאחר הכישלון הכפול במשא ומתן עם ראזיץ' ואיליץ'.

מאמן הקבוצה אלי כהן שלח את נמני לשבדיה כשהוא נותן לו סמכויות מלאות להחתים את אקונג או כל שחקן אחר שיראה בשבדיה בארבעת הימים בהם ישהה בסקנדינביה.תגובות

6

טלספורט בפייסבוק