דוידוביץ' דרש שיפור כספי

בעודו נופש בתאילנד התקשר הערב לראשי מכבי חיפה וביקש שיפור כספי בחוזהו לקראת העונה הבאה, ביקש מההנהלה להחליט בנושא עד שובו מחו"ל בשבוע הבא

יום שישי 22 יוני 2007
אשר גולדברג
בעוד חבריו לקבוצה פתחו את אימוני טרום העונה לפני יומיים נופש לו שוער מכבי חיפה ניר דוידוביץ'Ƞיחד עם משפחתו בתאילנד ואמור לשוב ארצה רק בשבוע הבא.  

במכבי חיפה הופתעו לגלות כי בזמן שהשוער בחר שלא לפגוע בחופשה הפרטית שלו ולהופיע לאימון הראשון של העונה, החופשה לא מנעה ממנו להעביר להם הערב מסר חד וברור. "תשדרגו את שכרי ותענߕ בחיוב על הבקשה עד שובי מתאילנד".

בשלב זה עדיין לא נערך שום דיון בנושא השכר שמבקש השוער במועדון מהקריות אם כי כבר עכשיו ברור כי מי שיקבל את ההחלטה הסופית בנושא הוא הנשיא יעקוב שחר. "יכול להיות שיש לניר מועדון חלופי בישראל אחרת אני לې מבין איך הוא שולח את המסרים הללו" אמר הערב  ל-TELESPORTגורם המקורב לקבוצה.

במכבי חיפה כבר החלו בהכנות האחרונות לאירוח המשחק במסגרת גביע האינטרטוטו ומחכים לראות מה תהייה ההכרעה בנוגע למיקום המשחק הביתי שלהם במפעל. בӠוסף בימים הקרובים אמור המאמן רוני לוי להחליט מי יהיו שתי הזרים שהוא רוצה להחתים מתוך אלו שאותם נסע לראות בארגנטינה בשבוע שעבר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק