5

משחק על עונה שלמה

המלצת WINNER לסדרת גמר ה-NBA: אחרי שאיבדה את יתרון הביתיות, אולקהומהֿֿסיטי תתרח הלילה אצל מיאמי היט

יום ראשון 17 יוני 2012
מערכת TELESPORT

משחק מספר 3 בגמר ה-NBA בין מיאמי היט לאולקהומהֿֿסיטי ייערך Ӕלילה (בין ראשון לשני) במיאמי, כאשר המאזן בין שתי הקבוצות עד כה עומד על 1-1.

בשנה שעברה בגמר הפלייאוף מיאמי אירחה את דאלאס כשהיא אוחזת ביתרון הביתיות, ניצחה את המשחק הראשון בסדרה, הפסידה את השני ובסופו של דבר נכנעה למאבריקס. האם הפעם יקרה התסריט ההߤוך ומיאמי, שכבר גנבה לאוקלהומה את הביתיות, תמשיך קדימה עד הזכייה בתואר?

"הסדרה הזו צמודה ותישאר כזו עד הסיום", אמר דווין וויד ממיאמי. "שתי הקבוצות הכי טובות בליגה השנה הגיעו לגמר, הכול יכול להיות בכל משחק ולא משנה מי המארחת. כמו שאנӗנו ניצחנו אותם בחוץ הם יכולים לעשות לנו אותו הדבר בבית שלנו וצריך להיות מוכנים".

"אין לנו ברירה אלא לנצח בחוץ", אמר מלך הסלים של הליגה קווין דוראנט מאוקלהומה. "הפסדנו בבית וצריך לתקן את זה. המנצחת היום תהיה גם עם יתרון הביתיות וגם שני ניצחונות מאליפות, לכן זה משחק על עונה שלמה".

גיבור הסדרה עד עכשיו הוא לברון ג'יימס, שסגר את משחק מס' 2 והביא לניצחון קבוצתו עם סל מכריע 1.26 ד' לסיום שהעניק לקבוצתו יתרון 5 נקודות, סגר על הדרך כמה פיות של מבקרים כאשר 7.1 שנ' לסיום הוא דייק בשתי זריקות והבטיח לקבוצתו ניצחון 96-100 בסיום. "ממש נהניתי מהמשחק", אמר ג'יימס. "הרגשתי שזה היום שלי ואני יכול לקחת בקלות את הזריקות המכריעות. נקווה לתסריט דומה גם הלילה".

משחק מס' 178: מיאמי היט - אולקהומהֿֿסיטי. Ӕהימור: 1


צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק