7

לוזון לטועמה: מחר יש אימון

מאמן הפועל ת"א אמנם זועם על סלים טועמה, אך העדיף לומר זאת לחברי ההנהלה. טועמה: אני לא רוצה לשחק בהפועל ת"א אלא בבלגיה. בכיר בקבוצה: טועמה הוציא עצמו החוצה מאיתנו

יום ראשון 24 יוני 2007
אשר גולדברג
סלים טועמה כנראה ולא ישחק בהפועל תל אביב בעונה הבאה. מאמן הקבוצה גיא לוזון הבהיר היום לראשי הקבוצה שהוא לא רוצה את טועמה לאחר שזה תקף בשבוע שעבר את הקבוӦה בראיון ל"ידדעות אחרונות".

בכיר בהפועל תל אביב אמר היום: "טועמה הוציא עצמו מהפועל תל אביב. תהיה פגישה בין ההנהלה לאנשי הצוות המקצועי ונקבל החלטה. יש בעיה כי הקהל יכעס עלינו, אבל נקבל את ההחלטה הכי נכונה".

טועמה אמר היום: "שוחחתי עם גיא לוזון. הוא לא הסכים לומר לי הרבה. הוא אמר לי רק שמחר יש אימון בשעה 18:00 וזה הכל. הגשתי בוררות בהתאחדות כי זה מה שנותר לי לעשות. אני רוצה לשחק בסטנדרד ליאז' ומצפה מהפועל תל אביב להגיע איתם להסדר. ӑינתיים הפועל לא עשתה יותר מדי ולא אמרה לי כלום".

אמנם פיני בלילי הצהיר בשבוע שעבר שהוא ינסה לערוך סולחה, אולם ספק אם דבר זה ייצא אל הפועל. אותו בכיר בקבוצה אמר  ל-TELESPORT: "כשהיה לבלילי נח הוא עזב את הפועל תל אביב. עכשיו יש חӑית חומר נפץ בקבוצה וספק אם בלילי יוכל לנטרל אותה".

מכבי חיפה הביעה התענינות בטועמה, אולם בהפועל ידרשו עבורו לפחות מיליון דולר.

אליניב ברדה יצא היום לגנק ויחל מחר באימונים בקבוצה הבלגית.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק